Prawda o Shadow Of Death

  • Rozpoczynający wątek Rikimaru-95
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Sprostowanie...:0 O Walkirii nic nie pisałam, ale co do Miśków mam rację...Tak mieliśmy z nimi wojnę, ale pakt podpisaliśmy nie z Waszego powodu, tylko z powodu DH - mieli podobne stanowisko co My...To wszystko...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Co do postu Roberto:D:D
Nie nie mieliśmy u Was żadnego kreta, bardzo się pomyliłeś. Wiem o kogo Ci chodzi, tyle, ze ta osoba nie przekazywała nam żadnego info, bo po co...Nie korzystam z usług kretów w przeciwieństwie do Ciebie, bo chyba nie ma sojuszu na Pi w których ich nie miałeś...:) Wytykasz Luzakom i nam, a sam swoich matactw nie widzisz? Najbardziej nieuczciwą osoba, obrażającą innych, posługującą się wulgaryzmami i już sama nie wiem ile kontami to jesteś Ty...i nie powinieneś innych oceniać...
Poza tym nawet nie wiesz jacy gracze u nas grają- tylko pod innymi nickami, więc nie wypowiadaj się również na ten temat...


co to za uwaga ? mam tylk o1 konto jak kazdy gracz DH nikt u nas nie mial multikonta byly osoby ktore mialy wspoldzielenie lacza np marek i atena i adasko z lukim i to uwazasz za oszustwo ? skoro tak to szkoda tu mojego czasu i slow zeby tobie odpowiadac, nikt z DH nie jest oszustem i nigdy nie byl to wy nie potrafiliście sie pogodzic z tym ze inni mieli czas i kase na gre a wy nie, jesli ktos oszukuje to ty bo caly czas zaprzeczasz ze nie bylo nigdzie kretow z shadow a prawda jest inna. Adasko dobrze wiedzial kto byl waszym kretem zreszta to bylo rozpisane u nas na ukrytym forum i tylko z kretem luzakow byl problem bo bylo kilka typow, i tak apropo oszustem nie jest Adasko bo to ze ktos mu dal haslo do konta ktore mial komus oddac nie czyni go multikonciarzem czy czyms w tym stylu a konta przekazal i osoby ktore je otrzymaly moga to udowodnic, kazdy gracz dh powierzal mu takie rzeczy jak konczyl gre bo on napisal na forum ze lepiej jest oddac konto komus jak rozbierac, dh to nie luzaki u nas nikt swojego nie zjadal bo potrafilismy przeciwnika podbic, wystarczy grepostats zobaczyc, podboje luzakow 70% wlasnych graczy 25% szare miasta 5% miasta zbanowanych graczy to jest wielki sojusz ? wielki sojusz brzydzil by sie szarymi miastami i ludzi zbanowanych bo podbil by inne miasta aktywnych graczy, co moge o shadow powiedziec ? tylko to co widac typowa masówka bez perspektyw
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Sprostowanie...:0 O Walkirii nic nie pisałam, ale co do Miśków mam rację...Tak mieliśmy z nimi wojnę, ale pakt podpisaliśmy nie z Waszego powodu, tylko z powodu DH - mieli podobne stanowisko co My...To wszystko...

Podpisaliscie ten pakt ze strachu bo kazdy sie bal DH
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Witam forumowiczów :)
Widzę ,że kolejna wielka telenowela się na tym forum zaczęła ,a zapoczątkował ja kilkunastoletni dzieciak :) Brawo chłopie , powinieneś zostać rzecznikiem PiS i podkręcać nastroje w Sejmie :)
Odnośnie kretów to i Dh miało kreta w Shadow i na odwrót . Ta gra polega na przechytrzeniu przeciwnika w każdej dziedzinie .
Połowa z was chyba nie ma życia poza nią . Używacie górnolotnych haseł o honorze , szacunku itp. i spędzacie całe dnie na czytaniu forum i planowaniu jak na nim dowalić przeciwnikowi :)
A w tym czasie wasza Matka , żona , czy dziewczyna pierze wasze gacie i robi wam obiadek :) I gdzie wasz honor i szacunek ? Kończy się na pianu bzdetów na forum ?:) Proponuje więcej czasu spędzać poza grą i mniej się napinać , a szacunek okazywać ludziom w realu , a nie pisać o nim na forum .
Tym optymistycznym akcentem kończę swoje wypociny :) i pozdrawiam wszystkich graczy .
Ps. Żeby nie było , że jestem anonimowy Na tym świecie miałem nick Cuachic
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Podpisaliscie ten pakt ze strachu bo kazdy sie bal DH

Chyba nie wiesz o czym piszesz...:) Gdybyśmy się bali to nie zrywalibyśmy z Wami PoNa, za co Adaśko nie przebierał w słowach:)
Po drugie, gdyby Adaśko nie był multikonciarzem, to nie dostałby globala...
Po trzecie skoro DH było tak fantastyczne to dlaczego sporo ich graczy przeszło do zaciekłych wrogów???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Po trzecie skoro DH było tak fantastyczne to dlaczego sporo ich graczy przeszło do zaciekłych wrogów???

Dobre podejście zwabi każdego.

Come-To-The-Nerd-Side.-We-Have-Pi..jpg
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Chyba nie wiesz o czym piszesz...:) Gdybyśmy się bali to nie zrywalibyśmy z Wami PoNa, za co Adaśko nie przebierał w słowach:)
Po drugie, gdyby Adaśko nie był multikonciarzem, to nie dostałby globala...
Po trzecie skoro DH było tak fantastyczne to dlaczego sporo ich graczy przeszło do zaciekłych wrogów???


udowodnij wszystkim ze dostał bana za multikonto
a po 3 bana globalnego można za wiele rzeczy dostac takze jesli nie znasz tresci blokady to sie nie odzywaj w temacie gracza Adasko bo nic o nim nie wiesz i nie masz pojecia za co go zbanowali, mysle ze gdyby nie ban na forum zaraz by napisal ci pare ostrych slow, nie jestes supportem ani sedzia wiec go nie ukarzesz a takze nie dowiesz sie za co ma globala. Wracajac do banow, ban oznacza oszust ? to ciekawe to po co sa bany za obrazy opisy nazwy miast ? gdyby ban oznaczal oszusta to wasz sojusz i luzaki bylby w tym temacie numerem jeden bo w tych sojuszach najwiecej posypalo sie banow a szczegolnie u luzakow, wiec nie oceniaj sytuacji o ktorej ***** wiesz


za to wasz gracz reset mial bany za multikonto takze popatrz najpierw na swoich graczy bo to oni mieli multi i maja a nie oceniasz ludzi ktorych nie znasz, ja moge powiedziec tyle ze Adasko nie mial bana za cos co by swiadczylo ze jest oszustem badz ma kilka kont, gdy mu zbanowano konto otrzymal haslo do kolegi i na nim sie logowal by dokonczyc przenosiny sojuszu aa co wyszlo z tego to juz widac, wielka sciema dlatego kilka osob zakonczylo gre, szukaj u siebie multikonciarzy bo w DH nigdy takich nie bylo

poczytaj sobie to messi
http://www.wolneforumgraczygrepolis.iq24.pl/default.asp?grupa=154790&temat=120494

Adasko byl jednym z graczy ktory bral udzial w walce z supportem i ich oszustwami dlatego byl niewygodnym graczem bo wszystko wiedzial, znal kazda afere i nie bal sie o tym mowic, gdyby poszla jakas petycja to n bank nie potrafili by udowodnic banow dla tego gracza, po prostu musieli sie go pozbyc z gre, pewnie czeka go taki sam los jak gracza ze swiata NY ale przynamniej walczyl dla dobra innych akze twojgo aby support byl uczciwy jednak jak widac nigdy nie byl i nie bedzie, pozdrawiam tychoszustow i szukujcie sie na kolejna sprawe gdyz ta prawniczka ktora opisala ten przypadek zajmujsie sprawa Adasko i jesli Adas mi powie cos wiecej to udziele informacji o tym na forum. Mozesz sama go o wszystko zapytac bo nr gg do niego masz, dario ci dal i mialas napisac lecz zabraklo ci odwagi, Pozdrawiam i zwracam uwage na support to sa najwieksi oszusci a nie jacys gracze ktorzy cos tam narozrabiaja, takich sie da pokonac w walce a z supportem jak widac trzeba walczyc w sadzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Nikt nikomu tu nic nie przegada bo każdy ma swoje zdanie na temat danych graczy i sojuszów,zawsze jest tak że sojusze mniejsze no niestety są zjadane przez te większe no prawo dżungli jak to się mówi i chcąc nie chcąc rozumiem dlaczego nie lubią czołówki ,ale też uważam że nikt nikogo nie powinien obrażać z tych powodów to jest gra i pamiętajmy o tym a wyzywanie się i prowokowanie uważam za dziecinne

A i na koniec jeszcze moje zdanie o Shadow i akademii nazywacie nas masówką wasze prawo wsumie skoro tak uważacie ale gdyby tak było to ta masówka nie potrafiła by sie tak dobrze zgrywać w akcjach zarówno obronnych jak i ofensywnych i nie uważam żeby akademia była w jakiś sposób pokrzywdzona zawsze zdarzają się pomyłki jakieś i błędy ale każdy uczy się na błędach i uwierz mi Suchy że nikt u nas na siłe nie siedzi i ci co odeśli nie zostali zjedzeni chyba że naprawdę sobie czymś zasłużyli

Pozdrawiam wszystkich ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Oczywiste jest że wszystkich nie zjedzą :> i że słowo zjedzą to taka przenośnia ^^

I nie chciałem swoim postem nikogo urazić żeby nie było bo szanuje tak samo tych większych jak ich tych mniejszych bo nie to się liczy ;)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Z tego wiem, to ona jest w grupie trzymającej władzę na pi. Dowiedzcie się kto rządzi, a się ujawni :D
a to nieładnie ujawniać prywatne zdjęcia :D chociaż nr bym jednak chciał ;) nawet po pakt się zgłoszę hehe

Ps-Grafolog nikogo nie uraziłeś , chyba ;p ja tam uważam że póki co stawiam niezły opór na morzu 54 a dopiero się tam wprowadzamy czyli mimo wszystko to my wygrywamy tą walkę kolonizując kolejne morze a to że idzie nam słabo to dlatego że przeciwnik jest niczego sobie ;p co jednak bardzo mi się podoba bo przynajmniej jest co robić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

a to nieładnie ujawniać prywatne zdjęcia :D chociaż nr bym jednak chciał ;) nawet po pakt się zgłoszę hehe
Aaaaale to jest z plakatu rekrutacyjnego (zwróć uwagę na napis na koszulce. TAK JEST TAM NAPIS! :p). Wysyłają takie do ludzi czasem.
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Aaaaale to jest z plakatu rekrutacyjnego (zwróć uwagę na napis na koszulce. TAK JEST TAM NAPIS! :p). Wysyłają takie do ludzi czasem.
Przesłanie z tej pieknej piersi to ja zrozumiałem :D szkoda że takiego pw nie dostałem a domyślać się nie zamierzam gdzie takie kobiety rządzą hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

I dlatego fotka rekrutacyjna idzie tylko do wybranych :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

ja moge tylko zadac pytanie czy tacy gracze jak heros dom i patpyp ktorzy sa znani z tego ze skracaja maniakalnie jednostki potrafili by podbic miasto wroga bez premium ? ja uwazam ze sa za slabi zeby nawet sprobowac tak kogos podbic bo juz uzaleznili sie na tyle ze po prostu inaczej nie potrafia, a np gracz yolanka, Powracam by się zemścić, pablosik40 3ka najlepszych luzakow jak sprawdzam co podbili to nawet 1 miasta wroga nie podbili !!! zjadaja tylko swoich graczy, szaraki lub zbanowanych, to ma byc topka swiata ? to przeciez kpina ! nawet top 10 czyli taka czolowka ktora sie obserwuje powinna dawac przyklad innym a jak widac podbijaja to samo co wymienieni wczesniej gracze, gdyby tak kazdy swiat wygladal w grepolis gralo by malo ludzi, nic dziwnego zze na poczatku pi mialo kilkadziesiat tysiecy gaczy a po 2-3 miesiacach ponad polowe mniej
 
Do góry