Prawda o Shadow Of Death

  • Rozpoczynający wątek Rikimaru-95
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

ja moge tylko zadac pytanie czy tacy gracze jak heros dom i patpyp ktorzy sa znani z tego ze skracaja maniakalnie jednostki potrafili by podbic miasto wroga bez premium ? ja uwazam ze sa za slabi zeby nawet sprobowac tak kogos podbic bo juz uzaleznili sie na tyle ze po prostu inaczej nie potrafia, a np gracz yolanka, Powracam by się zemścić, pablosik40 3ka najlepszych luzakow jak sprawdzam co podbili to nawet 1 miasta wroga nie podbili !!! zjadaja tylko swoich graczy, szaraki lub zbanowanych, to ma byc topka swiata ? to przeciez kpina ! nawet top 10 czyli taka czolowka ktora sie obserwuje powinna dawac przyklad innym a jak widac podbijaja to samo co wymienieni wczesniej gracze, gdyby tak kazdy swiat wygladal w grepolis gralo by malo ludzi, nic dziwnego zze na poczatku pi mialo kilkadziesiat tysiecy gaczy a po 2-3 miesiacach ponad polowe mniej


Chłopczyku zapamiętaj mądrość którą teraz przekaże Ci starszy "Poglądy są jak **** każdy ma swoje" więc swoje obiekcje co do stylu gry pozostaw dla siebie i... Albo pokaż jak powinien wyglądać top 10 na tym świecie albo zbierz swoją ekipę bananów co podobnie jak Ty kłapią tylko pyszczkami i wara na inny świat jak się nie podoba.

A co do reszty pod jaranych zdjęciem z neta jesteście chorzy :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Wypowiedź powyższa pokazuje nie twoje lata lecz czytanie ze zrozumieniem

Korzystanie z Premium ok niech korzystają lecz walka z dzieckiem premium nie taka łatwa Roberto ma rację koleś siedzi i skraca na maxa budwowę to jak walka z wiatrakami. Ponieważ inaczej nie umieją to się chwalą jacy oni NAJ i NAJ lecz prawda jest taka iż to pierwszej klasy ciecie i tyle mam do powiedzenia


(bez premium są nikim i ty wiesz i inni lecz ciężko uświadomić sobie że ktoś był lepszy od nich a widać iż kolega bardzo broni Pajacyków z Itaki :)) )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Wypowiedź powyższa pokazuje nie twoje lata lecz czytanie ze zrozumieniem

Korzystanie z Premium ok niech korzystają lecz walka z dzieckiem premium nie taka łatwa Roberto ma rację koleś siedzi i skraca na maxa budwowę to jak walka z wiatrakami. Ponieważ inaczej nie umieją to się chwalą jacy oni NAJ i NAJ lecz prawda jest taka iż to pierwszej klasy ciecie i tyle mam do powiedzenia


(bez premium są nikim i ty wiesz i inni lecz ciężko uświadomić sobie że ktoś był lepszy od nich a widać iż kolega bardzo broni Pajacyków z Itaki :)) )


Jak już masz zamiar rozmawiać o skracaniu wojska, to Pi jest światem gdzie ta opcja jest dozwolona, nie podoba się zmieniaj świat.

Nikim to może jesteś ty, bo chyba w ranku agresorów jesteś na szarym końcu..
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Jak już masz zamiar rozmawiać o skracaniu wojska, to Pi jest światem gdzie ta opcja jest dozwolona, nie podoba się zmieniaj świat.

Nikim to może jesteś ty, bo chyba w ranku agresorów jesteś na szarym końcu..
brawo dla kolegi reseta ^^ nie ma to jak obstawić sobie wiochy wsparciem z multikonta i kozaczyć jakim to się jest wspaniałym graczem niestety global i ciebie dopadł bo grać uczciwie też nie potrafisz a ranking to nie wszystko bo póki co podbijacie słabszych a mnie jakoś nie możecie chociaż macie dziś szansę bo net mi szwankuje ;) nawet wiem na jakim koncie teraz grasz ^^ a co do wypowiedzi kwaziego to każdy normalny facet stwierdziłby że kobieta z tego screena jest akurat bardzo ładna a skoro się nie podoba to coś z tobą nie tak , może jakiegoś faceta ci wkleić ? Zresztą uważasz się za takiego dorosłego a piszesz jak nastolatek "nikim jesteś ty" żenada ... zaraz tu pewnie wrócisz i będziesz się dalej napinał pisząc jaki to ty dorosły jesteś , jednak daleko ci do dorosłości bo ciągle walisz głową w mur bez żadnego efektu i na forum i w grze , w życiu pewnie też podobnie bo to jak się tu zachowujemy odzwierciedla nas w tym prawdziwym życiu
pozdro i poćwicz ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Czy tylko jeden drugiego krytykować potrafi? - ten gra tak, ten siak, ten korzysta z tego, inny z tamtego...
Poza tym najlepiej pokrytykować, żeby się dowartościować jakim to wspaniałym się jest graczem... Ja rozumiem sympatie i antypatie, ale na wstrzymanie też trzeba sobie dac... To jest gra, każdy gra jak potrafi i na ile mu czas pozwoli...to nie gra o złote gacie, więc napinanie i ciagłe krytykowanie raczej nie najlepiej świadczy nie o krytykowanym tylko o tym, który wiecznie ma coś komuś za złe...A niech kurcze każdy gra jak na to ma ochotę - jeżeli tylko dobrze się bawi to nic w tym złego. Wszakże gra ma być dobrą zabawą...

P.S. Suchy musisz pamiętać, że o gustach się nie dyskutuje...jednemu się może podobać innemu nie musi:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

To samo właśnie chciałem powiedzieć Gosiu to nie gra o złote kalesony to ma być zabawa :eek::eek:. Powypowiadaliście się na temat Naszego sojuszu jakich to mamy lamusów. Ja powiem tylko tyle wróciłem 13nastego w piątek i tu na Forum Suchy dałem Ci znać że czekam aż wykażesz się w lataniu ale widzę że tylko stać Cię nadal na ataki 10-30 ogniami.

-Ranking odebranych miast od 13stego stycznia 3-0 dla Shadow :)

- Ocena agresywności przeciwników zero

- obrona max :) Mortal Kombat w tej chwili na 1 miejscu jak dobrze pamietam samych Hoplitów 5k ;)

-Mordeczki do kłapania Ogromeeeeee ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

To samo właśnie chciałem powiedzieć Gosiu to nie gra o złote kalesony to ma być zabawa :eek::eek:. Powypowiadaliście się na temat Naszego sojuszu jakich to mamy lamusów. Ja powiem tylko tyle wróciłem 13nastego w piątek i tu na Forum Suchy dałem Ci znać że czekam aż wykażesz się w lataniu ale widzę że tylko stać Cię nadal na ataki 10-30 ogniami.

-Ranking odebranych miast od 13stego stycznia 3-0 dla Shadow :)

- Ocena agresywności przeciwników zero

- obrona max :) Mortal Kombat w tej chwili na 1 miejscu jak dobrze pamietam samych Hoplitów 5k ;)

-Mordeczki do kłapania Ogromeeeeee ;)

:)) zgadzam sie, wiecej luzu moi drodzy, co do tzw."zlotnikow"...cuz, dla nich widac jednak to gra o zlote kalesony :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

a co do wypowiedzi kwaziego to każdy normalny facet stwierdziłby że kobieta z tego screena jest akurat bardzo ładna a skoro się nie podoba to coś z tobą nie tak


Daj spokoj, koło bardzo ładnej to ona nawet nie leżała. Ale o gustach sie nie dyskutuje jak to mowia :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

brawo dla kolegi reseta ^^ nie ma to jak obstawić sobie wiochy wsparciem z multikonta i kozaczyć jakim to się jest wspaniałym graczem niestety global i ciebie dopadł bo grać uczciwie też nie potrafisz a ranking to nie wszystko bo póki co podbijacie słabszych a mnie jakoś nie możecie chociaż macie dziś szansę bo net mi szwankuje ;) nawet wiem na jakim koncie teraz grasz ^^ a co do wypowiedzi kwaziego to każdy normalny facet stwierdziłby że kobieta z tego screena jest akurat bardzo ładna a skoro się nie podoba to coś z tobą nie tak , może jakiegoś faceta ci wkleić ? Zresztą uważasz się za takiego dorosłego a piszesz jak nastolatek "nikim jesteś ty" żenada ... zaraz tu pewnie wrócisz i będziesz się dalej napinał pisząc jaki to ty dorosły jesteś , jednak daleko ci do dorosłości bo ciągle walisz głową w mur bez żadnego efektu i na forum i w grze , w życiu pewnie też podobnie bo to jak się tu zachowujemy odzwierciedla nas w tym prawdziwym życiu
pozdro i poćwicz ;)

Wiesz Multi czy nie multi - nie twoja sprawa :D
Ty agresywny hahaha ciekawe z której strony.
Najlepsze jest to, że nie znałeś mojej sytuacji z multi ;-)

Akurat nie jestem takim no-lifem jak ty zeby siedzieć 24/7 na grze i oglądać koleżanki i kolegów na Facebooku czy na googlach ;)

Spójrz w lustro, zanim coś napiszesz ;)
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Oj tam oj tam jeden woli grube drugi chude także lady ze screna może akurat koło mnie "poleżeć" . Mniejsza z tym ;) Gosiu ja się nie napinam , zobacz moje wcześniejsze posty . Jednak musiałem odnieść się do postów twoich graczy bo nie zrozumieli przesłania i teraz mam nadzieję że wiedzą iż to forum jest po to żeby podyskutować na różne tematy. A właśnie , już wiem kto lepiej bije od shadow.Pozdrawiam graczy VaV , na prawdę stoczyłem ciężką walkę o moje 2 miasta i dawno nie miałem tyle zabawy mimo iż po kilku godz wbijania klinów wiedziałem że nie wbijecie kolona to uważam że to VaV może każdego z nas nauczyć jak się gra zespołowo,pewnie stracę te miasta ale przynajmniej w porządnej walce ;) kwazi ja dalej uważam że jest 0-0 a kiedyś ci napiszę dlaczego,dodam że dla mnie to możesz mi "zabrać" wszystkie wiochy bo mi to zwisa i powiewa , zapraszam na morze 64 dwoma miastami tak jak ja mam na waszej wyspie wtedy to ty mi pokażesz jak się w takich warunkach walczy i mam nadzieję że się wtedy czegoś od ciebie nauczę .
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Wiesz Multi czy nie multi - nie twoja sprawa :D Ale ban za multi
Ty agresywny hahaha ciekawe z której strony. Staty nie kłamią
Najlepsze jest to, że nie znałeś mojej sytuacji z multi ;-) Byłbyś bardziej wiarygodny gdyby to był pierwszy raz ;)

Akurat nie jestem takim no-lifem jak ty zeby siedzieć 24/7 na grze i oglądać koleżanki i kolegów na Facebooku czy na googlach ;) nie oglądam tylko wypowiedziałem się na temat jednego screena :p

Spójrz w lustro, zanim coś napiszesz ;) no właśnie spójrz a zobaczysz nooba który bez multi grać nie potrafi :D
pozdro i poćwicz
Ps - dokończ przejmowanie swoich wioch ;)
 

DeletedUser12365

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Jeju...przestańcie się kłócić, bo to nie mam sensu...

A tak wogóle to z wypowiedzi w tym temacie i w temacie "sytuacja na świecie Pi" można wywnioskować, że SHADOW i LUZAKI to najgorsze sojusze na tym serwie :). A gracze z innych sojuszy to najlepsi i najwaleczniejsi gracze pod słońcem:) Szczerze mówiąc mnie to nie obraża, bo TOPki zawsze dostają za swoje - najczęściej kłapaniem przeciwników na prawo i na lewo:)
Skoro tak niektórzy uważają to ok.:), niech tak według nich jest...jeżeli nie damy się wmanewrować w dyskusje i prowokować to się znudzą....
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

Złe wnioski Gosiu wyciągasz przynajmniej z moich postów , wcale nie napisałem że shadow jest najgorsze , luzaków to nie znam więc nie wiem ale za to znam sojusze które są od was lepsze przynajmniej w zgraniu...co do postu reseta to sam chyba nie wie co pisze ,spójrz na ranking , bohater w obronie bo wiochy obstawiał swoim multi kontem a jako atakujący to wiele nie pokazał , rozumiem że każdy musi się bronić ale ja przynajmniej jadę mniej więcej po równo w obu statach a to chyba o czymś świadczy , kwazi pisze że wysyłam słabe ataki , niech się domyśli gdzie moje ognie poleciały , od siebie dodam że wcale nie jest dla mnie zagrożeniem przynajmniej odkąd wrócił a jak chce to mu wyślę grubszy atak bo zagrody mam po 300 ogni-dobijam do 313 ;) . Pisałem ci zresztą pw że moje ataki na waszego złotnika są w granicach 50% tego co mam w swoich miastach :)
 

DeletedUser12880

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

wez nie zwracaj uwagi na to co pisze Gosia, tak jak to z natury kobiecie nie mozna ufac a tej szczegolnie, taka niby uczciwa a najwiecej przekretow jest u nich w sojusz.Pozdr. szkoda karmic te trole z shadow
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

to co Suchy nadal twierdzisz że 0:0 ? ;) zabraliśmy Wam ostatnio 6 miast w tym jedno Twoje :D
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

1-1 jak już , przecież dalej mam ShadowOfDead2 :cool: ale nie powiem ładnie wam to wyszło ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

1-1 jak już , przecież dalej mam ShadowOfDead2 :cool: ale nie powiem ładnie wam to wyszło ;p


Nadal widzę Was w obronie tylko :) pokaż że stać Was na więcej. Podejmijcie męską decyzje a co do drugiego miasta ładna obrona 1100 szybkich łodzi świadczy o Waszej klęsce ;)
 

DeletedUser11402

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

po grepostats widac ze wasz koniec jest juz blisko :p
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

po grepostats widac ze wasz koniec jest juz blisko :p
a którą oligarchie podglądałeś bo są dwie :cool: zresztą staty kłamią bo to boty grają i system ma ich nie wykryć ;p
Nadal widzę Was w obronie tylko :) pokaż że stać Was na więcej. Podejmijcie męską decyzje a co do drugiego miasta ładna obrona 1100 szybkich łodzi świadczy o Waszej klęsce ;)
kwazi ja wiem ze ci ciężko zrozumieć to że naszych miast na obecną chwilę na morzu 54 jest tylko 59 i to porozrzucanych a waszych miast jest 837 , zresztą o co tu się kłócić ??? Napisałeś że w moim mieście stoi 1100 szybkich łódek no ale gdzieś musiałem je zaparkować a skoro to dla ciebie klęska a raczej dla mnie to powiem ci że lubię takie klęski ;p
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: Prawda o Shadow Of Death

No cóż sytuacja na morzu 54 przynajmniej od strony wschodniej bardzo się zmieniła , kwazi podjął męską decyzję i zrobił mały restart , chyba to kwestia honoru ale co ja tam wiem . Myślę że kwazi powinien się w tej kwestii wypowiedzieć , od siebie mogę dodać że shadow straciło bardzo dobrego gracza który był siłą napędową w atakach na mój sojusz jak i na mnie . No cóż trzeba szukać kulturki na innych morzach :cool:
 
Do góry