1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Prawdopodobna próba kradzieży kont

Dyskusja w 'Eta' rozpoczęta przez użytkownika droka1, 10. Sie 2010.

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. droka1

droka1

2. Leonnidass

Leonnidass Guest

zgłosiłeś do supportu?

no zastanawia ta końcówka"grepolis"

3. droka1

droka1

już zgłosiłem ale ostatnio to plaga

nikomu nie życzę utraty konta - miałem parę razy taką "przyjemność" w diablo 2 na BN:(

4. Fablee

Fablee

Proszę wszystkich graczy, którzy wysłali wam taki link zgłosić do supportu, poprzez zgłoszenie wiadomości--> support to sprawdzi.

5. bulen

bulen Guest

Jeden z naszych wszedł na ten link i chyba zabrali mu konto!!!!

Nick minrek

6. Ja od razu zglosilem wiadomosc, bardzo podobny link chodzil po Ecie z 2 tygodnie temu i tez w nazwie mial "The Last Legion", ale ten sojusz nie ma z tym nic wspolnego

7. Yoch

Yoch Guest

Otóż ma. Gość od nas Minrek któremu ukradli konto znalazł się w tamtym sojuszu

minrek 10.08.2010 23:41
    Witajcie to ja Airaki na dawnym koncie dostałem bana teraz wracam po paru tygodniach :)

8. Yochan

Yochan Guest

nie jestem do końca pewien czy rzeczywiscie jest nie winny, nasz gracz minrek jest własnie u nich.

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11. Sie 2010
  9. Sofista

Sofista Guest

Mielismy bardzo podobne jaja w naszym sojuszu. Niestety przez ten sam link, kolega stracil konto. Najprawdopodobniej wlascicielem strony jest gracz KUBAQKUBA, wyrzucony swego czasu z last legion. Mozliwe, ze msci sie na swoich bylych sojusznikach albo oferuje dostep do skradzionych kont nielicznym znajomym.

10. Airaki? Ten durny złodziejaszek avatara Squnqsa i mojego podpisu?

11. Leonnidass

Leonnidass Guest

Ja na szczęście nie dostaje takich wiadomości. Kiedyś tam 1 dostałem chyba na Epsilonie.

12. Yoch

Yoch Guest

Nie od dziś wiadomo, że wszędzie czają się keyloggery i inne wynalazki. Użytkownik który uruchamia takiego linka, albo jest głupi, albo tak zapatrzony na słowo HACK, że mu rozum odbiera.

13. droka1

droka1

niestety w dalszym ciągu mnustwo dzieciaków gra i myślą że można na skróty:( a potem pałcz do rodziców że im ktoś konto zabrał

znam z autopsji z moim synem, teraz nawet on wie że to ściema

14. Neirog

Neirog Guest

Tak czy siak,trzeba zgłosić do supportu,żeby zablokowali to konto. Nie możemy pozwolić,aby ten pies z niego korzystał.

15. Leonnidass

Leonnidass Guest

dzieciaki najłatwiej na to nabrać. wystarczy wysłać link a pod nim napisać:

Darmowe złoto! dostaniesz nawet 1000złota za free! Wejdź i sprawdź. Młodzi tak myślę do 15 roku życia najbardziej się nabierają. Każdy by tak za free chciał. ;)

16. bulen

bulen Guest

minrek zgłosił sprawę do supportu, ja również uczyniłem to w jego sprawie. Oby wszystko potoczyło się pomyślnie.
    Jeśli to nie pomoże miasta zostaną i tak w Jarmarku, bo wszystkie przejmiemy. Tak czy inaczej frajer nie pogra za długo na tym koncie.

17. tharoo

tharoo

Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to w takie linki nie wejdzie, a jak wejdzie to jest głupcem i jego strata.

18. Fablee

Fablee

Temat do niczego nie prowadzi, bo zeszliśmy na tematu keyloggerów itp, a pisać ciągle o tym samym też nie jest dobrze.

Przypominam:

Wszelkie takie wiadomości od razu zgłaszać do supportu-nie wchodzić w link, a będzie dobrze.

Zamykam!

Do góry
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.