Prawdopodobna próba kradzieży kont

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5677
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
zgłosiłeś do supportu?

no zastanawia ta końcówka"grepolis"
 

DeletedUser5677

Guest
już zgłosiłem ale ostatnio to plaga

nikomu nie życzę utraty konta - miałem parę razy taką "przyjemność" w diablo 2 na BN:(
 

DeletedUser17

Guest
Proszę wszystkich graczy, którzy wysłali wam taki link zgłosić do supportu, poprzez zgłoszenie wiadomości--> support to sprawdzi.
 

DeletedUser

Guest
Jeden z naszych wszedł na ten link i chyba zabrali mu konto!!!!

Nick minrek
 

DeletedUser

Guest
Ja od razu zglosilem wiadomosc, bardzo podobny link chodzil po Ecie z 2 tygodnie temu i tez w nazwie mial "The Last Legion", ale ten sojusz nie ma z tym nic wspolnego
 

DeletedUser

Guest
Otóż ma. Gość od nas Minrek któremu ukradli konto znalazł się w tamtym sojuszu

minrek 10.08.2010 23:41
Witajcie to ja Airaki na dawnym koncie dostałem bana teraz wracam po paru tygodniach :)
 

DeletedUser

Guest
nie jestem do końca pewien czy rzeczywiscie jest nie winny, nasz gracz minrek jest własnie u nich.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie jestem do końca pewien czy rzeczywiscie jest nie winny, nasz gracz minrek jest własnie u nich.



Mielismy bardzo podobne jaja w naszym sojuszu. Niestety przez ten sam link, kolega stracil konto. Najprawdopodobniej wlascicielem strony jest gracz KUBAQKUBA, wyrzucony swego czasu z last legion. Mozliwe, ze msci sie na swoich bylych sojusznikach albo oferuje dostep do skradzionych kont nielicznym znajomym.
 

DeletedUser

Guest
Ja na szczęście nie dostaje takich wiadomości. Kiedyś tam 1 dostałem chyba na Epsilonie.
 

DeletedUser

Guest
Nie od dziś wiadomo, że wszędzie czają się keyloggery i inne wynalazki. Użytkownik który uruchamia takiego linka, albo jest głupi, albo tak zapatrzony na słowo HACK, że mu rozum odbiera.
 

DeletedUser5677

Guest
niestety w dalszym ciągu mnustwo dzieciaków gra i myślą że można na skróty:( a potem pałcz do rodziców że im ktoś konto zabrał

znam z autopsji z moim synem, teraz nawet on wie że to ściema
 

DeletedUser

Guest
Tak czy siak,trzeba zgłosić do supportu,żeby zablokowali to konto. Nie możemy pozwolić,aby ten pies z niego korzystał.
 

DeletedUser

Guest
dzieciaki najłatwiej na to nabrać. wystarczy wysłać link a pod nim napisać:

Darmowe złoto! dostaniesz nawet 1000złota za free! Wejdź i sprawdź. Młodzi tak myślę do 15 roku życia najbardziej się nabierają. Każdy by tak za free chciał. ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak czy siak,trzeba zgłosić do supportu,żeby zablokowali to konto. Nie możemy pozwolić,aby ten pies z niego korzystał.

minrek zgłosił sprawę do supportu, ja również uczyniłem to w jego sprawie. Oby wszystko potoczyło się pomyślnie.
Jeśli to nie pomoże miasta zostaną i tak w Jarmarku, bo wszystkie przejmiemy. Tak czy inaczej frajer nie pogra za długo na tym koncie.
 

DeletedUser1608

Guest
Jak ktoś ma trochę oleju w głowie to w takie linki nie wejdzie, a jak wejdzie to jest głupcem i jego strata.
 

DeletedUser17

Guest
Temat do niczego nie prowadzi, bo zeszliśmy na tematu keyloggerów itp, a pisać ciągle o tym samym też nie jest dobrze.

Przypominam:

Wszelkie takie wiadomości od razu zgłaszać do supportu-nie wchodzić w link, a będzie dobrze.

Zamykam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry