Premium "Architekt"

  • Rozpoczynający wątek Rzal.pl
  • Data rozpoczęcia

Co myślicie o tym pomyśle?

  • Dobry

    Głosy: 10 55,6%
  • Zły

    Głosy: 6 33,3%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 2 11,1%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponowałbym stworzyć szóstą opcję premium "Architekt" pozwalającą na np. zmianę podglądu wioski (np. na budynki z plemion, taki gadżet ;)), albo na dodatkowe czcionki na profilu, wgranie własnego wizerunku jednostek, zmianę mapy, wizerunku wioski na mapie i można też się pokusić na tę zmianą pogody ;) innymi słowy byłoby to premium dla tych którzy lubią (albo bawet uwielbiają) różne gadżety :) wiem, ze jest takich sporo :)
Zachęcam innych do pochwalania się kreatywnością i wymyślenia jeszcze jakiś bonusów dawanych przez to premium :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Mi to nie przeszkadza ;) Nie masz na co kasy wydawać? :D
Ale fajnie byłoby mieć możliwość zmiany w ustawieniach - słońce/deszcz/śnieg kto co woli :D
 

DeletedUser

Guest
no właśnie nie mam :D

wiem z doświadczenia, że jest wielu takich którzy by na to poszli :D
 

DeletedUser

Guest
i tak jest dużo opcji premium (5 + skracanie czasu budowy). dodawanie kolejnych jest niepotrzebne a innogames raczej takich pomysłów nie wcieli do gry. poza tym zmiana tak wspaniałej grafiki na budyneczki z plemion (lub inne) to już świętokradztwo:D
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem na Tak. Niech twórcy gry dużo zarabiają, zgodzą się wtedy na jakiś event np. święto Dionizosa-200% pracy tartaków i kopalń.
 

DeletedUser

Guest
Twórcy zarobią, a nie będzie przewag w grze z powodu takiego picowatego bajeru. Głosik na tak.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Grafika Grepolis nawiązuje do świata antycznego. Wprowadzenie tego typu dodatków podważy pierwotne założenia i zniszczy klimat panujący w grze. Dodatkowo zaśmieci podglądy. Jest to nieprzydatny dodatek, który nie wniesie niczego konkretnego, zwłaszcza jeśli brać pod uwagę pobieranie opłaty za tą możliwość.
 
Status
Zamknięty.
Do góry