Premium - ulepszenie dowódcy

Jesteś za ulepszeniem dowódcy?

  • Nie!

    Głosy: 13 59,1%
  • Tak!

    Głosy: 7 31,8%
  • Obojętne.

    Głosy: 2 9,1%

  • W sumie głosujących
    22
Status
Zamknięty.

DeletedUser7672

Guest
Witajcie ponownie użytkownicy forum!

Przyglądałem się ostatnio funkcjom Premium i wydaje mi się, że jedno z nich ma najmniej do zaoferowania. Chodzi o dowódcę.. Skoro Kapitan tyle daje jak się go kupi, czemu dowódca jest taki biedny? Fakt, obydwaj dają 20% bonus w walce, ale kapitan ma kilka kosmetyków więcej, a dowódca nie. Więc podsuwam Wam jeden pomysł, który ulepszy dowódcę. Po zakupie tej postaci, doszły by następujące bonusy:

1 - jednostki lądowe i mityczne, poruszają się o 10% szybciej na lądzie
2 - wojsko może unieść dodatkowe 10% łupów
3 - nastrój w wioskach rolniczych wzrasta o 10% (nie może przekroczyć 100%)

To tyle ode mnie. Co o tym sądzicie? Coś dodać, coś ująć? CZEKAM na komentarze.


Dzisiaj coś skośnie piszę, ale dzień mam zły :)
 

DeletedUser

Guest
zwiększona siła to wystarczający bonus dla dowódcy. dodanie przyspieszenia i powiększenie łupu jest zbędne. zbyt mocno poszerzy różnicę miedzy takimi samymi graczami, z których jedni grają z premką a drudzy bez.

kapitan dostał takie bonusy zapewne z racji tego że był rzadko wykorzystywany (bo co ma kapitan statku do farmienia wiosek rolniczych?)
 

DeletedUser

Guest
i tak wystarczająco pomaga dowódca nie ma co za bardzo ułatwiać ponieważ gracze bez premium zostali by zgnieceni bez możliwości uczciwej walki
 

DeletedUser

Guest
Aniołek Śmierci !!!

Mi tam się podoba,przynajmniej jedna pozytywna odpowiedź ;) :D
Choć zgadzam się z rówieśnikami po wyżej,ale czasem trzeba poszaleć.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Aniołek Śmierci !!!

Dowódca jest sam z siebie dobrą funkcja, częściej atakujemy po lądzie, a bonus jaki on nam daje już wystarczająco bardzo nam pomaga, nie ma potrzeby kolejnych dodatków do Dowódcy.
Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry