Premium z ograniczeniem.

  • Rozpoczynający wątek KosiarzIII
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym, aby ograniczyć w Permium pomocników do maksymalnie trzech?

  • Tak chciałbym ograniczenia Premium tak jak zaproponowano.

    Głosy: 12 52,2%
  • Chciałbym, aby Premium pozostało w obecnej formie.

    Głosy: 5 21,7%
  • Nie zgadzam się z tym pomysłem.

    Głosy: 6 26,1%

  • W sumie głosujących
    23
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Proponuje aby konto premium ograniczyć do używania maksymalnie trzech pomocników. Z czego jedną może być zarządca, drugą handlarz, a trzecia to jeden z kapitanów lub arcykapłanka. W ten sposób gracz z KP miałby przewagę nad innymi graczami:
- możliwość płacenia za skrócenie czasu budowy
- pasek skrótów + raporty z ostatnich ataków na podglądzie wioski + 7 miejsc w kolejce do budowania.
- 30% większy przyrost materiałów w kopalni
- 20% większy atak ale tylko jednych z wojsk: lądowych, lub morskich, lub 20% większy atak jednostek mitycznych + 50% większy przyrost many.

Myślę, że moja propozycja, jest kompromisem pomiędzy tym, że większość graczy chciała by ograniczeń premium, a tym co zaproponowali twórcy gry.
 

DeletedUser

Guest
Zamienic konto premium ale na takie jak jest w plemionach, kupujesz konto bo co chcesz być najlepszy??? . Ja aktualnie nie mam premium jak większość i jestem 21 na świecie !
 

DeletedUser

Guest
Jest już podobny temat... Czytacie forum?!:confused:
:mad::mad::mad:

Opcja szukaj nie gryzie:) ale tak co do pomysłu ja nie mam zdania bo i tak nie używam premium i nie wiem jak to jest. Ale premium to premium powinno zostać tak jak jest bo i tak żadna różnica.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Opcje premium są wybierane indywidualnie i nie można narzucić graczom schematu, który mieliby stosować przy ich wyborze. Każdy gracz ma własną taktykę a ingerowanie w nią mija się z celem - tak samo jak zakazanie lub przymuszenie do korzystania z premium.
 
Status
Zamknięty.
Do góry