Premium

  • Rozpoczynający wątek Jarutis
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
mam pytanie czy placac przelewem moge zrobic normalnie przelew z strony bankowej czy musze tak jak pisze zrobic to poprzez jakis serwis global cos tam?
 

DeletedUser

Guest
Możesz zwyczajnym przelewem. Wybierasz przelew, wyświetlają Ci się dane przelewu, wchodzisz na stronę swojego banku, kopiujesz dane i puszczasz przelew.
 

DeletedUser

Guest
Nie chce zakladac nowego watku wiec pytam tutaj.Wysłałem dzis kase na konto premium i do tej pory nie mam złota.Ile to moze trwac i gdzie sie ewentualnie zgłosic?
 

DeletedUser

Guest
Nie chce zakladac nowego watku wiec pytam tutaj.Wysłałem dzis kase na konto premium i do tej pory nie mam złota.Ile to moze trwac i gdzie sie ewentualnie zgłosic?

kolega z sojuszu na monety czeka już 4 dzień. zgłosić możesz do supportu, ale nie licz na to, że to coś zmieni. :D
 

DeletedUser4

Guest
kolega z sojuszu na monety czeka już 4 dzień. zgłosić możesz do supportu, ale nie licz na to, że to coś zmieni. :D

Mylisz się.. Każda sprawa jest sprawdzana, ale zajmuje to troche i nie jest takie proste, wiec czekaj cierpliwie.
 

DeletedUser

Guest
Wciaz nie mam monet.Czy mam juz pisac czy jeszcze czekac.Jeszcze nigdy mi sie nie zdarzyło zeby trwało to az tyle czasu.Najczesciej było to natychmiast po ponownym zalogowaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry