Prezent Świąteczny

  • Rozpoczynający wątek hajtowy
  • Data rozpoczęcia

Jesteście za prezentem świątecznym?

  • Za

    Głosy: 29 82,9%
  • Przeciw

    Głosy: 2 5,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 4 11,4%

  • W sumie głosujących
    35
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Co wy na to żeby zrobić KAŻDEMU graczu , który będzie grał w dzień 24.12. ( Wigilia ) prezent to 1 wolne miejsce na miasto.. Są prezenty małe adwentowe ... To czemu nie prezent ' pod choinkę '.

( oczywiście chodzi mi o to że kto będzie miał konto już tego dnia ).

No to czekam na opinie; DDD
 

DeletedUser

Guest
taki "drobny upominek" nie zaszkodzi... a może dać taki tylko Cyganowi i Hajtowemu?^^

Chociaż nam, to raczej BIAŁE skarpetki ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
O żesz ty, a o starym koledze zapomniałeś? ^^

W sumie czemu nie. Pomysł dobry. Jestem na TAK. ;)
 

DeletedUser6062

Guest
No nawet hajtowy czasem coś fajnego wymyśli. Oczywiście na 'tak' i oczywiście już wiem jak to wolne miejsce wykorzystałbym :p
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałem dodać że tylko dla tych dobrych dzieci :D Cygan jakbyś dobrze zagadał do admina czemu nie XD
 

DeletedUser

Guest
Wszystko fajnie pięknie tylko nikt nie pomyślał o sprawiedliwości tego prezentu.
Jedno wolne miejsce na miasto czyli skok kultury o jeden czyli jeśli ktoś zamieni ten punkt kultury np na cofanie badań w akademii to gracz który przy otrzymaniu prezentu będzie miał wyższy poziom kultury będzie mógł cofać więcej badań niż dajmy na to jakiś początkujący.
A na pytanie odpowiem niewiem wolne miasto się przyda ale mało sprawiedliwy prezent.
 

DeletedUser

Guest
Nie, źle przeczytałeś nic się nie zmienia w pkt kultury oprócz tego że zamiast 1 miasta bd mogli przejąć 2. :)
 

DeletedUser

Guest
Nie, źle przeczytałeś nic się nie zmienia w pkt kultury oprócz tego że zamiast 1 miasta bd mogli przejąć 2. :)

No i miejsce na miasto skąd dostaniesz z kosmosu??
Ilość możliwych do przejęcia miast jest kalkulowane z punktami kultury no i jak sobie wyobrażasz swój prezent odnośnie tych punktów??
 

DeletedUser

Guest
Teraz to nie ma co mówić bo pewnie większość się zorientowała że prezent jakiś tam jest...
 

DeletedUser

Guest
tamten prezent to jak nie prezent, musisz cos kupic zeby dostac...
prawdziwy prezent jest za darmo :)
 

DeletedUser

Guest
mało sprawiedliwe :)? grasz mniej=mniejszy prezent :p
za

I ja Ci powiem jesteś typowym graczem co myśli tylko o sobie...
Ja np nie mam czasu grać 24 godziny na dobę a i tak patrząc po Twoich statystykach niczym nie imponujesz tam gdzie gram tacy jak Ty siedzą i się nie odzywają żeby ich nie zjechać...
A wracając do sedna sprawy jest to jak zwykle dać palec zabiorą Ci rękę.
Prezenty które do tej pory się dostaje może czasami przysparzają uśmiech na twarzy ale czego oczekiwać za darmo to i teraz za przeproszeniem w twarz nie chcą dawać.
Dlatego cieszcie się z tego co dostajecie a nie jeszcze wam dodatkowych prezentów się zachciewa.
Po za tym to jest gra w której liczą się indywidualne zdolności a nie bonusy.
 

DeletedUser806

Guest
To,co dostaliśmy od grepolis,mi się bardzo podoba tańszy festyn.

Przy kilkunastu miastach robić tylko kulturę,szybko wpadnie z nie cierpliwością czekam na to,tym bardziej że to fajniej mieć coś nawet o 25 % tańsze.Prezent udany jak te złoto
 

DeletedUser7343

Guest
I ja Ci powiem jesteś typowym graczem co myśli tylko o sobie...
Ja np nie mam czasu grać 24 godziny na dobę a i tak patrząc po Twoich statystykach niczym nie imponujesz tam gdzie gram tacy jak Ty siedzą i się nie odzywają żeby ich nie zjechać...

Nie sądzę żeby to miejsce było odpowiednie do takich wyznań,ale skoro chcesz wiedzieć to niedawno przeniosłem się na nowy świat.Proszę nie porównuj mnie do grupy ''tacy jak ty'' bo według mnie jest to obraźliwe stwierdzenie,które oznacza że należę do jakiś wyrzutków czy nie wiadomo czego.

Miałem na myśli,że skoro ktoś gra dłużej na danym świecie to mógłby dostać lepszy prezent,ja też nie miałbym ogromnego,wszyscy wiedzą że najwięcej by mieli ci z top 1-150.Skoro lepiej dać po równo to może określona ilość punktów kulturki?
 

DeletedUser

Guest
hajto od dzis na gamma tez juz wprowadzili tanszy festyn :D
a co do przentu to poprostu jedno miasto wiecej, jak bysmy sie bawili w okreslona liczbe pkt kultury, to nie doszlibysmy do konsensusu, poniewaz dla top1 bylo by bez znaczenia a dla tego co ma jedno miasto moglby miec odrazu z 3 jakby mu wysypali za duzo kultury, wiec pomysl 1 miasto wiecej jest jak najbardizej optymalny
 

DeletedUser

Guest
Propozycja odrzucona.

Bonusy adwentowe są wystarczającym urozmaiceniem, nie ma potrzeby dodawania tego typu zmian.
Byłoby to niesprawiedliwe, ponieważ każdy gracz musiałby w ten sposób otrzymać komplet punktów kultury niezbędnych do zdobycie kolejnego miasta. W sytuacji gracza posiadającego 5 miast byłoby to niewiele. Dla gracza posiadającego 50 miast byłoby to już ponad 100 punktów kultury. Dałoby to niesprawiedliwe profity silniejszym graczom.
 
Status
Zamknięty.
Do góry