Prezentacja Kandydatów na gracza roku 2020

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29689
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser29689

Guest
Gusmen, gracz ten zdominował serwer Kasmenai, na którym miał znaczący wpływ w zdobycie Olimpu przez Jego sojusz, oraz świat Nagidos, gdzie swą nieustępliwością oraz sprytem pokonuje mierne oddziały Fobii.
Marchewa, bo taki pseudonim przybrał Gusmen, powinien być wzorem dla każdego, kto zaczyna swoją przygodę z tą grą.
Udowodnił, że w krótkim czasie można wiele osiągnąć i praktycznie od zera wspiąć się na szczyt grepolisowego podium.
Moim zdaniem gracz ten zasłużył na to miano jak nikt inny.

\*Colo\*
Elo ludki,na początku chciałbym pozdrowić wszystkich graczy,team grepolis,dorocie i przepięknego alwara miśka.
-W 2020 roku grałem na świecie Carphi,Lato,Nagidos i Synopa.Na tych światach prowadziłem sojusz swój Pati Szaleto który tak jak to fanart który dzisiaj otrzymałem mówi :
1608154009757.png
-Prowadzę sojusz który na każdym świecie osiąga wielką przewagę nad innymi sojuszami,jestem mistrzem czarowania benc.
-uważam się za gracza roku ponieważ z miesiąca na miesiąc moja taktyka na grę się rozwija wraz z moją miłością do tej gry :)
Pozdrawiam

dawaj ich Mało kandydatów, to i ja się zgłoszę, serwus.
- Początek 2020, to chłodna końcówka Abdery. Bawiłem się tam liczbami, prawie jak Alpha. Lekki wiosenny handel chyba wszędzie, więc nie ma co wyliczać. Letnia przygoda na Kasmenai. Miała być obserwacja Olimpu, a wyszło 20 miast(bez podboju). Aktualnie jesienny żywioł Mesembria, gdzie nie jest tak monotonnie i poprzeczka idzie w górę.

- Wieczny deffowiec, ostatnio rachmistrz. Wraz z bratem tworzymy świetny zespół(ponad 8 lat), on off, ja deff. Ogólnie skromny chłopak jestem, to nie będę się przechwalać co zrobiliśmy. Światy wypisane u spodu(kto był, widział, ten wie), wraz z sojuszami. Raz prowadziłem swój na Pelli ale pewnie nikt nie pamięta.

- Mistrz polecił mi unikać niepotrzebnych walek. Czasem bimbam(cześć i chwała dla Bimbała), co nie przeszkadza w osiągnięciu wielu mniejszych i większych celów. Lubię rywalizację na poziomie. Czas na kolejne wyzwania i motywacje.

Dziękuję za uwagę. Tak se tu wiszę. Nie muszę wygrywać,

kacperek lan.
W 2020 grał na tak zacnych światach jak Helike, Dimale czy Nagidos, gdzie dumnie kasował oponentów.
Doświadczenie z grepolis ma już kilkuletnie. Według grepolife wygrywał Helorus oraz Dimale, warta uwagi jest też Pandosia, oraz oczywiście Synopa, gdzie wyzwolił prawie 60% swojego potencjału.
Dlaczego gracz roku? Bo odkąd chodź tu zmienił kolorki nikt nie przyczynia się tak mocno do rozkwitu naszego forum poprzez ożywianie go regularnymi postami.
 

DeletedUser29689

Guest
Zapraszam do dyskusji na temat graczy, oraz zachęcam nowe osoby do zgłoszenia swojej osoby lub znajomego/ej w temacie Gracz roku 2020
 
Gusmen Nie znam

\*Colo\* Legenda i łamacz grepolisowych serc, człowiek, który zasłużył na swój własny tytuł, nawiązujący do błyskawic. Myślę, że gracz roku, to jednak degradacja.

dawaj ich Słynny kox defowy, człowiek godnych tego tytułu bardziej, niż wielu graczy z dawnych lat(jakieś 2015/2016), ale jednocześnie strasznie mało udzielający się na tym zacnym forum i to jest główny mankament CV, niemniej, jeśli w końcu się przełamie, i zacznie spamować jak na porządnego człowieka przystało to będzie moim kandydatem.

kacperek lan Topowy awatarek, najlepszy współczynnik postów do czasu obecności na tym elitarnym forum, najwięcej lajków. Brak specjalnej rangi za takie osiągnięcia jest czystą niesprawiedliwością.
 
Do góry