Prezentacja sojuszu carat

  • Rozpoczynający wątek carewicz
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
attachment.php

sojusz
CarAt

o nic nie błagaj bo próżne marzenia by człowiek uszedł swego przeznaczenia.

walka to nasz żywioł, wprowadzamy chaos na świecie My
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To żeś walnął prezentację ;) Nazwa i tekst "nie pomożemy ci" to trochę za mało ;) 1/10 to za dużo ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ahahhaha za tą jakże ciekawą prezentacje dam 1/10 :)
 

DeletedUser

Guest
a co wy tu chcecie oceniać???

napisałem to by każdy wiedział że taki sojusz jest.
 

DeletedUser

Guest
To ma być prezentacja a nie informacja o tym, że istnieje sojusz ;)
 

DeletedUser

Guest
a po co mi prezentacja po kilku tygodniach i tak będzie wiadomy kto i ile jest wart ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
wow...
wierzysz w to ;)

gram w grepolis od roku i jakoś nigdy nie wpadłem na to że przez to forum można znaleźć sojusz ;)...

no ale wy wiecie lepiej.

prawda jest taka że 3/4 graczy nawet się tu nie loguje :)
 

DeletedUser

Guest
ale ta 1/4 ma cos do powiedzenia i zaprezentowania soba najczesciej. nie przecze ze jesli chodzi o ta gre to gram od niedawna ale w innych grach ludzie ktorzy wypowiadali sie na forum glownym serio podchodzili do gry a reklama sojuszu potrafila ich przyciagnac
 

DeletedUser

Guest
sojusz jest tyle wart co ludzie w nim grający... i dlatego wolę mieć w sojuszu 3 czy czterech graczy aktywnych niż 200 z czego 150 nie gra.
 

DeletedUser

Guest
sojusz jest tyle wart co ludzie w nim grający... i dlatego wolę mieć w sojuszu 3 czy czterech graczy aktywnych niż 200 z czego 150 nie gra.


tu sie zgadzam, eliminacja nieaktywnych jest konieczna i normalna. po co maja byc czyjas farma. chodzilo mi o to ze dobra prezentacja jest w stanie przyciagnac dobrych graczy.
 

DeletedUser

Guest
silny gracz sam do siebie przyciąga bez reklamy sojuszu.:)
 

DeletedUser

Guest
Skoro nie zależy Ci na prezentacji to temat zamykam.

W ramach sprostowania, prezentację się robi po to by pokazać innym graczom, że ten właśnie sojusz jest czegoś wart i wart jest przystąpienia do niego.
Może i na forum próżno szukać graczy lecz zawsze jest prawdopodobieństwo, że ktoś dobry się znajdzie.

Poza tym, prezentacja niezgodna z regulaminem/przykładem.


Pozdrawiam,
Squnqs
 
Status
Zamknięty.
Do góry