Prezentacja sojuszu: Gothic

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Do zamknięcia!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7800

Guest
Wszędzie to samo siła, honor itd. ale prezentacja mi się podoba daje 8 na 10 :)
 

DeletedUser

Guest
nawet nawet... Moja ocena 7/10 dlaczego?dlatego że nad logiem powinniście się starać a nie kopiuj ,wklej:/
 

DeletedUser

Guest
OK, uznam Twoją wypowiedź jako "obronę" swojej prezentacji.
Jeśli już kopiujesz cudzą pracę to dlaczego na dole Twojej prezentacji pisze "Wszystkie prawa do kopiowania zastrzeżone."
Brak składnego myślenia (nie obrażając nikogo)

Proszę o nie odpisywanie na tego posta ; ) To tylko moja osobista sugestia do tego co widzę. Zmień to, a ludzie nie będą się czepiać.

Do do prezentacji to jak na razie najlepsza z tych co są na świecie Ny.

8/10
 

DeletedUser

Guest
Wow według mnie super
wszystko dobre tylko z tym kopiowaniem trochę
Ocena 9/10
 

DeletedUser

Guest
Czemu nie mam odpiswać? :p
Tak to była obrona... masz rację, zaraz coś 'stworzę', akurat weny nie miałem ^^
 

DeletedUser

Guest
/Do Moderatora!

Proszę zamknąć, usunąć, przenieść do archiwum ten temat. (nie wiem co wy z tym robicie, ale w każdym razie ten sojusz już nie istnieje;))
 

DeletedUser

Guest
no tak to jest jak się dziecko zabierze za zarządzanie sojuszem. założy, nada jakąś badziewną, nieoryginalną nazwę, nikt nie zechce dołączyć, więc po 2 dniach rozwiązuje sojusz.
najzabawniejszy tekst:
"sojusz dopiero co powstał, ale jestem ambitny, więc będzie istniał póki ja istnieję"
pogrążasz sam siebie. :(

prezentacja nieestetyczna. kolory dobrane byle jak, aby tylko była "tęcza" - tak to w tej chwili niestety wygląda.
napisy w stylu "۩๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑ஜ۩Rekrutacja۩ஜ๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑๑۩" iście żałosne. żaden szanujący się sojusz nie robi takich poke-łańcuchów.

logo robione przez profesjonalistów? chyba nigdy nie miałeś styczności z profesjonalnym grafikiem komputerowym, jeśli to dzieło rodem z painta wydaje ci się ładne.

ogólnie 4/10, bo jakaś treść jest chociaż.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widzę, to kolega PoveR pozjadał wszystkie rozumy. Większość opisów ostro zjechał, no ale JA jestem najlepszy, JA jestem najmądrzejszy, najpiękniejszy i w ogóle JA, JA I JA.
Spójrz czasem dalej, niż za czubek swojego nosa.
 

DeletedUser

Guest
Teraz to powinieneś wszystko odszczekać:
- Nie rozwiązałem sojuszu, tylko miałem fuzje i zmieniłem nazwę itd.
- Obrazek który był, gdy ty patrzałeś na prezentacje to zupełnie inny, niż był na początku. (ten zrobiłem specjalnie, bo i tak już temat miał być do zamknięcia;p)
- Czemu nieestetyczna? Kolory wg mnie dobrane dobrze, bo nie były za jaskrawe. "Łańcuszki" były tylko po to, aby oddzielić od siebie podtytuły.
- I jeszcze jedno: pogrążasz sam siebie. :)
 

DeletedUser

Guest
Z tego co widzę, to kolega PoveR pozjadał wszystkie rozumy. Większość opisów ostro zjechał, no ale JA jestem najlepszy, JA jestem najmądrzejszy, najpiękniejszy i w ogóle JA, JA I JA.
Spójrz czasem dalej, niż za czubek swojego nosa.
Hehe, wgl nie wiem o co ci chodzi:D
Jakieś konkrety? Czy napisałem coś egoistycznego? ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry