Prezenty na urodziny gracza :)))

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

Co sądzicie o pomyśle?

  • TAK

    Głosy: 26 78,8%
  • NIE

    Głosy: 5 15,2%
  • OBOJĘTNIE

    Głosy: 2 6,1%

  • W sumie głosujących
    33

DeletedUser24190

Guest
Ciekawe czy dałoby się do gry wprowadzić ten pomysł. Mianowicie w dniu swoich urodzin gracz otrzymywałby jakiś losowy prezent od Grepolis (od paczki surowców zaczynając przez jednostki bojowe (czar na nie w tym mityki dostępne w grze po złote monety - do wyboru do koloru a wybór byłby losowy). Co o tym sądzicie?? Byłoby to miłe :))
 

DeletedUser23480

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Pewnie, że za! Każdy lubi dostawać prezenty:cool:
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Ciekawe czy dałoby się do gry wprowadzić ten pomysł. Mianowicie w dniu swoich urodzin gracz otrzymywałby jakiś losowy prezent od Grepolis (od paczki surowców zaczynając przez jednostki bojowe (czar na nie w tym mityki dostępne w grze po złote monety - do wyboru do koloru a wybór byłby losowy). Co o tym sądzicie?? Byłoby to miłe :))

Jestem za, bardzo ciekawy pomysł. Ciekawe z jakiej gry to wziąłeś, bo ja się domyślam :x Tylko wytłumacz mi, czy np: na pierwszej rocznicy paczka byłaby słabsza, na drugiej silniejsza itp? Czy na każdej taka sama?
 
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

jestem za ale wydaje mi się że każdy gracz powinien dostać identyczny prezent by nie było że ktoś dostał coś lepszego
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Jestem za, bardzo ciekawy pomysł. Ciekawe z jakiej gry to wziąłeś, bo ja się domyślam :x Tylko wytłumacz mi, czy np: na pierwszej rocznicy paczka byłaby słabsza, na drugiej silniejsza itp? Czy na każdej taka sama?

jestem za ale wydaje mi się że każdy gracz powinien dostać identyczny prezent by nie było że ktoś dostał coś lepszego

Myślałem o przydzielaniu prezentów dla graczy losowo. Nie zastanawiałem się nad szczegółami, może to byłby dobry pomysł, żeby na pierwszą rocznicę prezent był troszkę słabszy, a na drugą mocniejszy. Chyba, że wrzucimy wszystko do jednego wora i niech los zdecyduje :)) algorytm albo ktoś z administracji gry :)) Identyczne prezenty to też rozwiązanie, ale to już w sumie funkcjonuje za codzienne logowanie do gry surka albo łaski a tu musi być element zaskoczenia (albo dostaniesz istną torpedę, albo worek jabłek).
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Wydaje mi się, że najsensowniejszym prezentem na urodziny byłoby:

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!
W tym wyjątkowym dniu wszystkie zdobyte przez Ciebie punkty walki liczone będą podwójnie."

Bonus taki miał już miejsce kilkukrotnie (m.in. przy okazji walentynek 2014 i urodzin Grepolis więc tu również by idealnie pasował).
Bonus działałby przez 24h jednak nie byłyby to Wyostrzone zmysły, które jak w poprzednich okazjach można było załączyć dodatkowo aby punkty na czas trwania zmysłów liczone były x4.

Jednak trzeba tu zaznaczyć, że data urodzin mogłaby być ustalana jedynie przy rejestracji (taka sama na wszystkich światach) oraz, że nie można by jej zmieniać w trakcie gry.
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Jednak trzeba tu zaznaczyć, że data urodzin mogłaby być ustalana jedynie przy rejestracji (taka sama na wszystkich światach) oraz, że nie można by jej zmieniać w trakcie gry.

Tak dokładnie
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Jednak trzeba tu zaznaczyć, że data urodzin mogłaby być ustalana jedynie przy rejestracji (taka sama na wszystkich światach) oraz, że nie można by jej zmieniać w trakcie gry.

Nie, nie...
Lepsze by było dostawać prezent za urodziny, ale konta.
Czyli w dniu w którym konto powstało np. 26.11.2011r wtedy dostajemy losowy prezent.
Myślę, że to by było lepszym rozwiązaniem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Nie, nie...
Lepsze by było dostawać prezent za urodziny, ale konta.
Czyli w dniu w którym konto powstało np. 26.11.2011r wtedy dostajemy losowy prezent.
Myślę, że to by było lepszym rozwiązaniem.


Dostajemy już takie nagrody (dzienne).
Wgl to co ty chcesz przeinaczyć,traci sens,tod dobrze pisze,wymagane pole do uzupełnienia.
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Dostajemy już takie nagrody (dzienne).
Wgl to co ty chcesz przeinaczyć,traci sens,tod dobrze pisze,wymagane pole do uzupełnienia.

Łooo chłopie chyba się nie zrozumieliśmy... :)
Ale dobra... startuje świat 22.11.2012 ja sobie ustawiam datę urodzin na nowym koncie na 24.11.2012 i dostaję nagrodę przypuśćmy jest to 15k surki. Przeto wtedy każdy będzie tak robić, nieprawdaż? :))
 

DeletedUser23887

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Dlatego pisałem o podwojeniu punktów walki. W ten sposób nagroda będzie proporcjonalna do obecnych osiągnięć. Na starcie raczej wielkiego pożytku z tego nie będzie. Do tego przy starcie nie da się przewidzieć kiedy w przyszłości taki bonus będzie najbardziej potrzebny.
No i nie zapominajmy, że zaczynając grę na nowym świecie, na starym koncie, data urodzin będzie ta sama co na poprzednich światach :)
 

DeletedUser24708

Guest
Odp: Prezenty na urodziny gracza :)))

Moim zdaniem dobry pomysł tylko żeby każdy gracz dostawał taki sam Bonus
 
Do góry