Prezenty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
u mnie zamiast prezentów widać kamienie, nie wiem czemu ale to chyba problem z przeglądarką :) tak mi się wydaje
7ee92f0e21f7ffa1med.png
 

DeletedUser

Guest
u mnie tam nic nie ma, chyba na każdym świecie jest inne położenie tych prezentów. Jest ktoś z Joty?
 

DeletedUser

Guest
Mapa wyspy tylko na niej widać. Mapa świata widać wszystko po staremu czyli nie odróżnicie prezentu od wysepki czy kamienia. Ja widzę prezenty ale mogą być błędy przeglądarek lub poprostu źle wgrane prezenty. Nie wiem. Domyślam się tylko.
 

DeletedUser

Guest
Dzięki za pomoc ;F
Teraz będzie łatwiej szukać. Bo do tej pory szukałem na wyspach jakiejś paczki mniejszej niż misto ;p
 

DeletedUser

Guest
Na początku też tak się rozglądałem za paczkami na wyspie i za numerkami byle jakimi na mapie a tu niespodzianka i wielki prezentos
 

DeletedUser4

Guest
Jako małe ułatwienie mogę podać, że należy szukać w dolnych morzach, dokładniej ostatni z nich w poziomie.

Mowa oczywiście o dzisiejszym prezencie ;)
 

DeletedUser

Guest
Jeśli ktoś chce się wymienić paczkami zapraszam na priv w grze - nick mam taki sam.
 

DeletedUser

Guest
@krzyzakp: czy na wszystkich światach prezenty są rozłożone tak samo? Jeśli nie to może mała podpowiedź co do Gammy?
 

DeletedUser

Guest
Cygan to jest dział Kappy założ taki temat w dziale Gammy :)

Za 2 się wymienię 1:1 ;)
 

DeletedUser

Guest
Ludzie,już nie macie co robić,tylko wymieniać się informacjami na temat prezentów? Szukajcie a znajdziecie ^^
 

DeletedUser

Guest
Za 1 wymieniam się po kursie 2:1 chyba ,że ktoś ma 2 wtedy 1:1 ;)

Ja chyba najwięcej mam ^^
 

DeletedUser

Guest
przecież w tym wątku już jest informacja gdzie znajduje sie pierwszy prezent więc wymiana nie ma sensu
 

DeletedUser

Guest
Frija uwierz mi niektórzy nie umią znaleźć z podpowiedzią ,a ja go miałem przed podpowiedzią ;)
 
Do góry