[Problem] Urlop

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser7508
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser7508

Guest
Witam,
wczoraj aktywowałem urlop około godziny 14, ale 5minut temu dowiedziałem się o odwołanym locie. Przez to chciałbym wrócić do normalnej gry (atakowanie innych, etc.), ale nie wiedzę żeby można było dezaktywować włączony już urlop.

Czy w ogóle jest taka możliwość żeby nie czekać do jutra, a potem 24h urlopu?
Wprawdzie wynikło to nie z mojej winy i jeszcze przed sylwestrem chciałbym wejść na chwilę.
 

DeletedUser

Guest
Wchodzić możesz normalnie na konto, tylko nie możesz atakować graczy. a właczenia urlopu nie można dezaktywować.
 

DeletedUser

Guest
Możesz sie normalnie przede mną bronic. Nie mozesz tylko mnie zaatakować :D
 

DeletedUser7508

Guest
Mam kolejny problem.. Gdy wróciłem z urlopu wyzerowało moje punkty łaski (na Lambdzie), a w informacji o urlopie nic nie jest o tym napisane..

I moje pytanie - w informacji nie było nic napisane, a moja ilość łask była prawie pełna (na Lambdzie, prędkość x1, 500łask ładuje mi się ~~295h) i czy w tej sytuacji coś zostanie zrobione?

<ciach>

Panna (Pani?) Kaliszaneczka..
Kaliszaneczka napisał:
Możesz sie normalnie przede mną bronic. Nie mozesz tylko mnie zaatakować
Bronić? A to nie zauważyłaś, że oddaję te miasta za pół darmo ;O? Chyba, że masz na myśli ten oddział obywatelski, który powołałem dla śmiechu gdy mnie atakowałaś 5rydwanami i kolonem praktycznie bez obstawy - to najmocniej przepraszam że utrudniłem Ci przejęcie mojego polis. Na przyszłość postaram się tego nie robić..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry