[Nie można powtórzyć] Problem z ładowaniem strony

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser18955
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18955

Guest
Witam mam małe pytanie związane z ładowaniem świata grepolis. Otóż często gdy chcę wejść na moje konto na świecie Itaka to ładowanie strony kończy się choć świat jest nie załadowany i nie pomaga odświeżanie (po prostu mapa się nie załadowuje) . W związku z tym mam pytanie o co tu chodzi lub jak się z tym uporać
Pozdrawiam Bezio Pro
 
Odp: Problem z ładowaniem strony

Czy sprawdzałeś inną przeglądarkę?
Spróbuj wyczyścić dodatkowo pamięć podręczną przeglądarki
 
Odp: Problem z ładowaniem strony

Proszę zapoznaj się z tym FAQ dotyczącym błędów. Jeśli problem nie rozwiąże się w trakcie sprawdzania kolejnych punktów, to proszę uzupełnij szablon oraz podaj, z którego programu antywirusowego korzystasz.
 

DeletedUser18955

Guest
Odp: Problem z ładowaniem strony

Na innej przeglądarce mam to samo.Korzystam z Avasta (antivirus).Ten kłopot zaczyna mnie powoli wnerwiać bo kupiłem zarządce i nie mogę teraz z niego w pełni korzystać

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Więc tak Odświeżanie/ponowne logowanie nie pomaga.Wyczyścić pamięci podręcznej nie mogę bo nie mogę wbić na konto.Z aktualizowaniem nic to nie daje.Inna przeglądarka też nie uruchamia konta.U mojego kolegi wbijam na konto bez problemu i nie występuje tam ten błąd.
 
Odp: Problem z ładowaniem strony

Wyczyścić pamięci podręcznej nie mogę bo nie mogę wbić na konto.
Proszę skorzystaj w takim razie z tego FAQ i wyczyść pamięć bezpośrednio w przeglądarce.
U mojego kolegi wbijam na konto bez problemu i nie występuje tam ten błąd.
To oznacza, że problemu powinniśmy szukać na Twoim komputerze. Czy instalowałeś ostatnio jakieś programy lub skrypty? Sprawdź skrypty na swojej przeglądarce i wyłącz je.
Proszę spróbuj załadować grę na Chrome, gdy ponownie nie uda się to, to wówczas naciśnij F12, potem Esc, a następnie F5. Odczekaj moment, aby wszystko się spróbowało załadować i kliknij Prt Scr, aby otrzymać zrzut ekranu. Tutaj masz FAQ, w jaki sposób taki zrzut można tutaj umieścić - proszę przedstaw nam cały ekran w momencie problemu.
 
Do góry