[Naprawiony] Problem z aplikacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20076
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20076

Guest
Witam postanowilem wrócic do gry po przerwie i jak sie okazalo aplikacja nie chce dzialac prawidlowo (nie dostaje powiadomien o atakch) sprawdzalem w opcjach i jest zaznaczone robilem reinstal apki zmienialem emaila na tego samego co mam konto google i nic nie pomaga. Jakis rok temu aplikacja dzialala bez problemow na tym telefonie. Telefon to lg Spirit 4G Android 5.0.1
Co jakis czas pojawia sie komunikat "Wystąpil problem podczas rejestracji powiadomień wymuszonych. Jesli nie otrzymujesz powiadomień, upewnij się, ze masz zainstalowaną najnowsza wersje Grepolis i czy jesteś zalogowany/a na swoje konto google. Mozesz również spróbować zalogowac sie za kilka godzin"
 

DeletedUser5

Guest
Zaczęłabym przede wszystkim od wyczyszczenia danych aplikacji w ustawieniach telefonu, a później odinstalowania aplikacji. Następnie zaktualizuj składniki systemu Android na urządzeniu oraz aplikacje takie jak Sklep Google Play. Dopiero później spróbuj ponownie zainstalować aplikację.

Jeśli problem z powiadomieniami wciąż będzie występował, napisz proszę zgłoszenie do obsługi gry, omówimy tam z tobą kwestie dotyczące konkretnie twojego konta, takie jak adres email, o których nie powinniśmy rozmawiać na forum.
 
Podobnych problemów jest dziesiątki lub i więcej, ja osobiście nie mam problemu. Osoby te skierowałem do tego tematu aby tutaj zamieściły informację o swoich problemach z alarmem. Podaję przykład:

07.01.2018 18:50
Ludki porada

Jak zrobić żeby w aplikacji jak ktoś atakuje był normalny dzwięk tak jak był dawniej
Teraz mam w aplikacji jak ktoś atakuje to taki "pik" taki sam jest sygnał jak jednostka zostanie rozbudowana i coś wybudowane
Też tak macie ???
 

DeletedUser19924

Guest
No przecież było napisane przy jednej z ostatnich aktualizacji, że jest z tym problem i taki będzie teraz dźwięk? U mnie jest standardowy, jak powiadomienie w telefonie i trzeba czekać na poprawę w tym temacie. Tyle.
 
Tyle że, część graczy ma standardowy, część ma tylko ciche piknięcie i jeszcze inna część nie ma alarmów w ogóle!!! DonBeker, jak zwykle piszesz nie na temat. Jest błąd, to niech naprawią, a nie że trzeba czekać!
 

DeletedUser26338

Guest
Witam

Zbliża się nowy świat.... czy brak powiadomień w postaci dźwięku na aplikacji będzie poprawiony? Proszę o odpowiedź jaki czas jest potrzebny do poprawienia błędu u sporego grona graczy.
Proszę o odpowiedź osoby zorientowanej w pracy informatyków, która wersja czasowa jest prawdopodobna
1 tydzień
1 miesiąc
3 miesiące
6 miesięcy
1 rok
 
Do góry