[Wyjaśnione] Problem z aplikacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13604
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13604

Guest
witam mam problem z apka do tej pory wszystko dzialalo cacy ale nagle gdy chce ja odpalic to wyskakuje czarne okno z informacja Serwer z którym aplikacja nawiazuje połączenie jest niezweryfikowany Serwer: pl.greolis.com potem sa bazgroły i na samym koncu czy chcesz ufac temu serwerowi i nawiazac polaczenie . Daje zaufah sesji . i nie bylo by problemu gdybym nie musial tak dwa razy albo 3 razy czasami 4 zaznaczyc zaufaj sesji zeby mnie do gry wrzucilo i to nie jest najwiekszy problem bo jest tak teraz za kadym razem .. i nie iem czy ona dziala . odinstalowywalem juz apke jak i wyłaczalem telefon.. nie pomoglo ktos ma jakies rady ?
 

DeletedUser26541

Guest
to dzisiaj tak się zaczęło z telefonem, jak napisał norius. Prócz tego, od kilku dni jest problem z grą na komputerze. Wiesza się, i co 15-30 minut trzeba grę odświeżać. Lub zupełnie wywala z gry. Zaczęło się to od ostatniej aktualizacji. Teraz na forum trudno było się zalogować
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Problemy z aplikacją zostały zgłoszone i czekamy na naprawę.
Jeżeli chodzi o wersję przeglądarkową, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
Zalecam wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki, odinstalowanie używanych skryptów.
Jeżeli to nie pomoże, proszę o kontakt z supportem, który dokona odpowiednich sprawdzeń oraz da stosowne zalecenia.
 

DeletedUser27702

Guest
nowszy fon z nowszym androidem i pc też...inaczej bedziecie się użerać jak ja przez kilka lat...
na starej apce alarmy działały ale tylko przez dodatkowy program...na pc wejście i te zawieszanie to ostatnio jakaś norma ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry