Problem z dostępem do gry

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13617
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Co się tam dzieje u Was???

W nocy dziś od 2h do 5h brak dostępu do gry a teraz to samo. Dwudniowa akcja psu na budę. Na rano kolony bez obstawy a teraz to samo się szykuje. Co chwilę to raz działa, raz nie działa.

nie pozdrawiam bo mam Was lekko dosyć już....
 

DeletedUser11114

Guest
Odp: co jest ???

to samo mam , raz się zaloguję a za chwilę wywala i grepo jest niedstępne
 

DeletedUser

Guest
Odp: co jest ???

Wszyscy tak mieli.
Jest cos nie tak z serwerem :mad:
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: co jest ???

Pewnie ten zmarnowany czas i wysiłek całej masy graczy zawdzięczamy atrakcjom które zostały wprowadzone z okazji igrzysk ale jakoś nikt nie raczył poinformować o tym graczy czy nawet tu wyjaśnić sprawy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11114

Guest
Odp: co jest ???

znowu to samo i przez takie akcję stracę dziś miasto bo gre wywala , żenada , niech ktoś cvoś z tym zrobi bo tak się nie da grać
 

DeletedUser12047

Guest
Odp: co jest ???

ale szajs,,najwazniejsza byla gupia grepoolimpiada niz zapewnienie plynnosci gry,gratulujemy
 

DeletedUser

Guest
Odp: co jest ???

Dokładnie , tak jak moi poprzednicy, nie da się grać, wszystko" muli", jak skoordynować atak...? Chyba Administratorzy nie przemyśleliście tego , ze Wasz serwer nie wytrzyma takiego przeciążenia. I jak zwykle chowacie głowę w piasek.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No, już działa:) Zwracam honor:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: co jest ???

Administracja nie ma żadnego wpływu na wprowadzane aktualizacje oraz ewentualne problemy z serwerem. Za sprawy np. braku dostępu do gry/kłopoty z płynnością odpowiada zespół techniczny.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: co jest ???

Administracja nie ma żadnego wpływu na wprowadzane aktualizacje oraz ewentualne problemy z serwerem. Za sprawy np. braku dostępu do gry/kłopoty z płynnością odpowiada zespół techniczny.

W takim razie gdzie mamy zamieszczać pytania i prośby do działu technicznego żeby uzyskać odpowiedzi na palace nas problemy?

Btw. Mam tez pytanie kiedy bedzie oswiadczenie supportu w sprawie domniemanych wałków czynionych przez administracje na świecie Tau? :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: co jest ???

Pytania oraz prośby odnośnie technicznej strony grepolis można zadawać na forum w dziale "błędy w grze" oraz jeśli ktoś ma ciekawy pomysł na funkcję/ulepszenie gry w dziale z propozycjami. Jeśli np. jakaś zgłoszona zostanie usterka w grze analizujemy dany przypadek i jeżeli faktycznie wykluczymy czynnik ludzki (problemy z systemem/przeglądarką itp) wtedy problem jest niezwłocznie przekazywany zespołowi technicznemu aby naprawił błąd.

Niestety lecz nie wiem kiedy będzie oświadczenie odnośnie tej sprawy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: co jest ???

A gdzie mogę zgłosić usterkę supportu? ;-)
 
Do góry