[Naprawiony] problem z licznikiem przy wysyłce surowców na rozbudowę wiosek/osad

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24190
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24190

Guest
Zauważyłem to już kilkukrotnie mianowicie jak chcę dodać surowce do rozbudowy osadki na wsypie tyle ile ma aktualnie na stanie np. 10.000 szt klikam max nie wpisuję ilości ręcznie i na liczniku jest 10 tyś a do wysłania pojawia mi 10.002 szt (jakieś dziwne przesunięcie w czasie, albo licznik wysłania uwzględnia z wyprzedzeniem że za chwile będzie o 2szt. więcej). Wiadomo przyrost jest cały czas i uzależniony od wielu czynników ale jak po 4 razie wyskakuje komunikat o treści że nie mam odpowiedniej ilości surowców to człowieka telepie :p Da się coś z tym zrobić???
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: problem z licznikiem przy wysyłce surowców na rozbudowę wiosek/osad

Mógłbyś dokładniej objaśnić na czym polega problem? Bo ja za bardzo nie rozumiem:confused:
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: problem z licznikiem przy wysyłce surowców na rozbudowę wiosek/osad

Trzeba wiedzieć, że w grze działają dwa "liczniki" surowców i każdy podaje trochę inną wartość. Przez to później po kliknięciu na maksymalną wartość przy wysyłce pokazuje nam więcej surki niż mamy w rzeczywistości i nie chce jej wysłać. Błąd ten jest baaaardzo stary, choć ostatnio nie zdarza się już tak często jak w poprzednich latach...
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: problem z licznikiem przy wysyłce surowców na rozbudowę wiosek/osad

właśnie tak mi się coś wydawało. Dzięki za wyjaśnienie. Pozdrawiam
 

DeletedUser5

Guest
Odp: problem z licznikiem przy wysyłce surowców na rozbudowę wiosek/osad

Mimo wszystko zgłosimy ten błąd, dziękujemy za informację.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: problem z licznikiem przy wysyłce surowców na rozbudowę wiosek/osad

Błąd był zgłaszany wielokrotnie i już kilka razy "naprawiany". Wielu graczy rzeczywiście nie odczuwa już tego problemu, w tym choćby ja, gdzie ostatnio taki komunikat dostałem ponad pół roku temu, ale jak widać niektórym nadal się przydarza. Czyli problem jeszcze gdzieś tam tkwi...ciekawe, czy tym razem uda się go całkowicie wyeliminować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: problem z licznikiem przy wysyłce surowców na rozbudowę wiosek/osad

Może stara przeglądarka? Czort wie jak działa licznik w JavaScript na różnych przeglądarkach.
 
Do góry