[Naprawiony] Problem z Misjami Wyspowymi

  • Rozpoczynający wątek NikosPLx
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Świat: Akcjum
Nick w grze: NikoSplx2

Wersja gry: przeglądarkowa
Przeglądarka: Chrome
Wersja przeglądarki (czy aktualna?): Najnowsza
System operacyjny (dotyczy wersji mobilnej): Komputer - Windows 8.1

Czy wyczyściłeś pamięć podręczną przeglądarki w grze? Tak
Czy odinstalowałeś/wyłączyłeś skrypty? Tak
Czy sprawdzałeś inną:
przeglądarkę? Tak
komputer? Tak
łącze internetowe? Tak
Czy inny gracz już zgłosił podobny błąd? Mam tak samo na 2 końcie: NikoSplx

Opis problemu (postaraj się jak najpełniej opisać zaobserwowaną sytuację, jeśli możesz podaj jak najwięcej szczegółów, w tym nazwy miast i czasy poszczególnych zdarzeń): Problemem jest to, że są zbugowane misje wyspowe i po ukończeniu 100% idzie dalej :/

Screeny przedstawiające problem (najlepiej z całego ekranu; FAQ jak zrobić screen):
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu2.jpg
Bez tytułu3.jpg
Bez tytułu4.jpg
 

DeletedUser11844

Guest
Odp: Problem z Misjami Wyspowymi

też miałam ten problem na Akcjum, misje mi już ruszyły ale wojska z eventu nadal nie mam:(
 

DeletedUser24155

Guest
Odp: Problem z Misjami Wyspowymi

Dałem w raportach kilka misji z których już SZCZYTEM była misja 1400% (w chwili screena) a która doszła do ponad 1700%
I co mi z Waszych ubolewań Supporcie??!!!
Proszę o zwrot Golda z ostatnich 3 dni a nie Wasze ubolewania.

Pozdrawiam i w dalszym ciągu czekam na rzeczowe odpowiedzi Supportu w sprawie a nie ubolewania i mydlenie oczu.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Problem z Misjami Wyspowymi

Tej, ale support nie może tutaj nic zrobić, poza przeproszeniem za zaistniałą sytuację i zgłoszenie tego do techników Inno. A to żądanie zwrotu złota, to już w ogóle oderwane od rzeczywistości...za co Ci mają złoto zwracać?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Problem z Misjami Wyspowymi

Misje wyspowe powinny być już naprawione. Jeśli u kogoś wciąż nie można ich zaakceptować, bardzo proszę o informację. W tym momencie nie posiadamy informacji na temat ewentualnej rekompensaty, jeśli zostanie podjęta taka decyzja, zostanie przekazana w dziale Ogłoszenia na naszym forum.
 
Do góry