Problem z podglądem poleceń

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11944
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11944

Guest
Przez tzw. "przetwarzanie otrzymanych polecen" okno podgladu polecen zaczyna mrugac czy migac (nie wiem jak to nazwac) i na srodku pojawia sie krecace sie koleczko z literka G. Aby wszystko wrocilo do normy wymagane jest odswiezenie strony. Ktos ma podobny problem?
 

DeletedUser31057

Guest
U mnie chyba też się tak zdarzało. Jak wchodzi kilka ataków w jednym czasie to się tnie cała gierka gdy mam otwarty podgląd :[
 

DeletedUser31057

Guest
Póki co mam za mało miast i akcji żeby tak było. Pamiętam jak na eubea wchodziło ze 30 ataków w moje miasto we względnie dobrym synchro przed kolonem, wtedy ścinało masakrycznie, nie dało się klinu oddziałem zrobić
 

DeletedUser17617

Guest
Problem wystepuje nadal, wystarcza cztery polecenia czasem i trzeba odswiezac gre, bez odswiezenia widac tylko pulsujace okienko. Nie mozna wycofac zadnego polecenia. Problem dotyczy chyba wszystkich serwerow,.
 

DeletedUser11944

Guest
Zglaszajac problem nie myslalem, ze przyczyna moze byc kilka zdarzen w krotkim odstepie czasu. Koledzy wyzej slusznie zwrocili na to uwage i tez moge to potwierdzic. Problem ciagle istnieje.
 

DeletedUser19924

Guest
Przy dobrym synchro, czy nawet bez synchro, czasem zdarzało się na 30 minut grę zawiesić...a obrońca przez cały dzień praktycznie nie mógł wejść na grę :p
 

DeletedUser31057

Guest
wątpię żeby to coś poprawiło :D może jutro machnę, dziś ogarniam co mam zrobić i idę spać
 

DeletedUser11944

Guest
Mi tez sie teraz nie chce, przy okazji poprawiono by ten blad z brakiem znikania cyferek przy wiadomosciach i raportach po ich przeczytaniu.
 
Do góry