Problem z sojuszem

  • Rozpoczynający wątek MrDNA
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam ;]​
Jestem teraz w ciężkiej sytuacji gdyż gracze na mojej wyspie stworzyli sojusz w którym też jestem... W czym polega problem ? Otóz dają każdemu rangę lider za dołączenie do sojuszu co mnie bardzo irytuje gdyż to już nie jest sojusz a samowolka... Gdy odejde od sojuszu najprawdopodobniej nie będę miał życia więc jak ktoś jest w stanie mi pomóc niech napisze na PW - chętnie dołącze do sojuszu mojego wybawcy <3 Serwer - juktas...
Angażuje się bardzo w gre i na pewno się na mnie nie zawiedziecie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z sojuszem

Koleś jeszcze 5 dni ochronki masz. I wątpię żeby Ci gracze mieli czym atakować... A jak nawet to Ty zrób to pierwszy.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Problem z sojuszem

Taka dobra rada od mnie ;)
Gdy znajdziesz nowy sojusz, wejdź w członkowie. Usuń wszystkim lidera, daj sobie założyciela i rozwiąż sojusz ;)
I mają nauczkę.
 
Odp: Problem z sojuszem

Taka dobra rada od mnie ;)
Gdy znajdziesz nowy sojusz, wejdź w członkowie. Usuń wszystkim lidera, daj sobie założyciela i rozwiąż sojusz ;)
I mają nauczkę.



Gdy ma lidera nie może przyznać sobie praw załozyciela i tym samym rozwiązać sojuszu.
Może jedynie zabrać lidera innym / napisać do założyciela by poprawił sytuacje w sojuszu .
Cała wyspa czerwona ? Powinieneś się cieszyć , że masz z kim walczyć ,a nie smucić , że Cię bić będą :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z sojuszem

Ja proponuję to samo co OsZczepCS !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z sojuszem

Witam ;]​
Jestem teraz w ciężkiej sytuacji gdyż gracze na mojej wyspie stworzyli sojusz w którym też jestem... W czym polega problem ? Otóz dają każdemu rangę lider za dołączenie do sojuszu co mnie bardzo irytuje gdyż to już nie jest sojusz a samowolka... Gdy odejde od sojuszu najprawdopodobniej nie będę miał życia więc jak ktoś jest w stanie mi pomóc niech napisze na PW - chętnie dołącze do sojuszu mojego wybawcy <3 Serwer - juktas...
Angażuje się bardzo w gre i na pewno się na mnie nie zawiedziecie :)

Mam taki plan:
1.Napisz po prostu do Założyciela co Ci się nie podoba.
2.Jak coś naprawdę nie bd paść - zawsze możesz odejść. :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z sojuszem

rób ofa i farmij ten sojusz na wyspie;) korzyści co niemiara....za ataki masz punkty walki a potem za obrone jak cie bedą farmić też masz punkty. tak czy siak przybędzie ci slotów :cool:
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Problem z sojuszem

Gdy ma lidera nie może przyznać sobie praw załozyciela i tym samym rozwiązać sojuszu.
Może jedynie zabrać lidera innym / napisać do założyciela by poprawił sytuacje w sojuszu .
Cała wyspa czerwona ? Powinieneś się cieszyć , że masz z kim walczyć ,a nie smucić , że Cię bić będą :)
Mi się jakoś udało :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z sojuszem

Odejdź z soja i już;p popatrz w rankingu morskich sojuszy i napisz do któregoś soja.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Problem z sojuszem

Ale im trzeba dać nauczkę! :D
Gdyby się nie dało, to wszystkich powyrzucaj i odejdź z soja :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Problem z sojuszem

jak juz ktos wspomnial wczesniej - najlepsza nauczka bedzie zmiana im wszystkim statusu na poczatek a pozniej poprostu wywalaj ich z sojuszu i zostanie tylko zalozyciel ;) bo jesli dobrze pamietam to jako lider tylko zalozyciela nie mozesz wywalic z sojuszu.
 
Do góry