Slawek 6. Maj 2026 #1 Cześć, Dziś sojusz bronił jednego z graczy. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest możliwe i skąd wynika rozbieżność w symulatorze? Ps. odnośnie nowych funkcji to fajnie gdybyście dodali możliwość tworzenia raportów z agory itp.
Cześć, Dziś sojusz bronił jednego z graczy. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest możliwe i skąd wynika rozbieżność w symulatorze? Ps. odnośnie nowych funkcji to fajnie gdybyście dodali możliwość tworzenia raportów z agory itp.
alphahydranoid 6. Maj 2026 #2 Nie uwzględniłeś muru, badań, premek. Gracz, który się bronił to zapewne jakiś noobek i nie miał ani dowódcy ani zbadanej falangi.
Nie uwzględniłeś muru, badań, premek. Gracz, który się bronił to zapewne jakiś noobek i nie miał ani dowódcy ani zbadanej falangi.