Problem z symulatorem - raportem?

  • Rozpoczynający wątek Rozpoczynający wątek Slawek
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
Cześć,
Dziś sojusz bronił jednego z graczy. Może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest możliwe i skąd wynika rozbieżność w symulatorze?

Ps. odnośnie nowych funkcji to fajnie gdybyście dodali możliwość tworzenia raportów z agory itp.

Zrzut ekranu 2026-05-06 001043.pngZrzut ekranu 2026-05-06 001748.png
 
Nie uwzględniłeś muru, badań, premek.

Gracz, który się bronił to zapewne jakiś noobek i nie miał ani dowódcy ani zbadanej falangi.
 
Powrót
Do góry