[Omawiane] Problem z zainstalowaniem aplikacji (Huaway P8 Lite)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27930
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27930

Guest
Cześć!

Korzystałem z aplikacji mobilnej na swoim telefonie Huaway P8 Lite bezproblemowo, do czasu kiedy wyszła nowa aktualizacja do EMUI 4.0. Miała ona na celu wprowadzić chyba androida 6.0. Po aktualizacji wszystkie moje aplikacje zostały na telefonie bez zmian... Oprócz Grepolis. Została ona odinstalowana na dobre, co nie byłoby problemem gdyby nie fakt, że nie da się jej zainstalować ponownie. Nie wiem gdzie szukać rozwiązania problemu. Podczas instalacji z google Play zostaje zwrócony komunikat "Błąd instalacji", tak samo się dzieje gdy próbuję zainstalować grę przez plik apk. Czy ktoś ma podobny problem?

Z góry dziękuję za pomoc...
Feneris
 

DeletedUser5

Guest
Witaj :) Ostatnio poruszaliśmy podobny problem, warto zajrzeć do tego tematu, może wskazówki tam udzielone okażą się pomocne, chociaż w tamtym przypadku gracz otrzymywał komunikat, że wersja jest niezgodna z urządzeniem. W skrócie - po aktualizacji Androida należy zaktualizować także wszystkie składniki systemowe i aplikacje, np. sklep Google Play. Jeśli to nie pomoże, daj znać.
 

DeletedUser27930

Guest
Niestety problem występuje nadal. Próbowałem już wszystkiego (aktualizacja wszystkich aplikacji, czyszczenie pamieci google play, przejście tutoriala który zwraca sklep play po nieudanej aktualizacji). Niestety cały czas nie udaje mi się zainstalować Grepolis. Problem występuje tylko z tą aplikacją ponieważ inne (również z INNO Games) chodzą poprawnie. Nie mam już pomysłów.
 

DeletedUser27929

Guest
To jest ciekawe bo na moim P8 Lite także aplikacja nie działa Emui 4.0, Android 6.0, choć na wcześniejszych wersjach Androida działało ;). Wydaje mi się że apka jest niekompatybilna z nowszymi wersjami androida niestety, trzeba czekać rok żeby to uaktualnili :p. Składniki systemowe uaktualnione itd. nawet próbowałem instalować ręcznie z .app, ale także nie działa.
 

DeletedUser27929

Guest
w takim razie apka nie jest zoptymalizowana pod P8 Lite, czyli trzeba czekać.
 

DeletedUser12405

Guest
Nie do końca pod sam telefon, też posiadam Huawei tylko że Y635, na moim wszystko działa ładnie. Wersja Emui 3.0, android 4.4.4. tak myślę że problem leży w podstawie tych telefonów, czyli w Emui i póki firma Huawei, nie wypuści jakiejś dodatkowej aktualizacji może być problem z zainstalowaniem aplikacji.


Edit

Hej podajcie mi dokładną nazwę telefonów, chodzi mi czy macie Huawei P8 lte single sim czy dual sim. Byłbym bardzo wdzięczny :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22087

Guest
Ja mam Honora 4c z andkiem 5.1.1 i z EMUI 3.1. Wszystko działa jak trzeba ;)
 

DeletedUser12713

Guest
Witam
Mam problemy z aplikacja .Wyskakuje komunikat "Wystapil nieznany blad podczas wczytywania dodatkowych danych.Czy chcesz sprobowac ponownie?" Wciskam "OK" i komunikat pojawia sie ponownie po kilku sekundach.Nadmienie ,ze aplikacja funkcjonowala przez pierwsze kilkanascie godzin.Co robic ??
 

DeletedUser12405

Guest
Witam
Mam problemy z aplikacja .Wyskakuje komunikat "Wystapil nieznany blad podczas wczytywania dodatkowych danych.Czy chcesz sprobowac ponownie?" Wciskam "OK" i komunikat pojawia sie ponownie po kilku sekundach.Nadmienie ,ze aplikacja funkcjonowala przez pierwsze kilkanascie godzin.Co robic ??


Aplikacja już działa :) spróbuj się zalogować i powiedz czy wszystko jest ok :)


A co do problemu z instalacją, na telefonach Huawei P8 Lte, proszę abyście się zgłosili do wspracia technicznego na stronie Huawei.

Daję wam link :) (Kliknij)
 

DeletedUser27929

Guest
Mam zadzwonić na infolinię Google Play tak mi napisali xDDDD
 

DeletedUser27929

Guest
Musiałem cofnąć wersje emui i działa, miałem przetestować jak działa to na nowszym emui, ale jakoś nie miałem czasu żeby to zrobić
 
Do góry