Problem z zalogowaniem

  • Rozpoczynający wątek aro1968
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
ja mam pytanie do admina .. Czy dzisiaj tez jest migracja w gerpolis?? Bo znów wyskakuje mi to samo co wczoraj;/ http://beta.grepolis.com/?ab=d i nie moge sie zalogować:mad:

Odpowiedź co zrobić:

a próbowaliście wyczyścić pamięć podręczną i ciasteczka lub po prostu inna przeglądarkę?

To może ja jeszcze dodam żeby wyczyścić wszystkie ciasteczka a nie tylko z godziny :p

Taka uwaga, bo ff ma wybór z kiedy czyścić, a opcja z dziś też nie pomoże ;)



A i jeszcze jedno pytanie .

Jak usunąć ciasteczka w mozilli bo w operze usunąłem a w mozilli nie mogę znaleźć :(


Co do opery: Narzędzia ->wyczyść historie przeglądania(drugie od góry przynajmniej u mnie) -> szczegóły i można wybrać co się chce usunąć.
 

DeletedUser

Guest
ja użyłem CCleaner i wyczyściłem wszystkie ciasteczka, pamięć podręczną i nadal nic;/



aa przepraszam jednak pomogło:] dziękuje;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ok,to jak długo mam odpalać specjalnie opere aby grać grepolis?
 

DeletedUser

Guest
Ok,to jak długo mam odpalać specjalnie opere aby grać grepolis?
Proszę wyczyścić ciasteczka (wszystkie, a nie z paru godzin) i pamięć podręczną.

Oraz proszę zapoznać się z całym tematem a nie tylko się dopisywać....
 

DeletedUser

Guest
od rana nie mogę się zalogować, przenosi mnie na stronę anglojęzyczną ,co jest grane
 

DeletedUser3312

Guest
Proszę wyczyścić ciasteczka (wszystkie, a nie z paru godzin) i pamięć podręczną.

Oraz proszę zapoznać się z całym tematem a nie tylko się dopisywać....
myslę ze taka odpowiedz wystarczy..zapoznaj się z tematem i postępuj wg.instrukcji
 

DeletedUser

Guest
To ja poproszę o instrukcje do chrome.Przeczytałem cały wątek.
 

DeletedUser3312

Guest
została usunięta cała historia?
wejdz na ustawienia-opcje-wyczyść dane przeglądarki-zaznacz dane do usunięcia (cookie,pamięć podręczna)-i musi być ustawione wyczyść dane z -wszystko (nie z godziny itp)
 

DeletedUser

Guest
ja też mam problemy jak tylko skończyła się aktualizacja to wywala mi angielską stronę czyściłam wszystkie znane mi pamięci także próbowałam się logować przez wszystkie znane mi przeglądarki ale jak zmieniłam łącze internetowe i kompa to chodzi jak przecinak nie mam już problemów mam nadzieję że już ich nie będę miała
 

DeletedUser

Guest
Co do chromy:
Chrome:
kluczyk->opcje-> dla zaawansowanych -> wyczyść dane przeglądarki -> tam:
-wyczyść historie przeglądania
-usuń pliki cookie i inne dane witryn

wyczyść dane za tydzień lub wszystkie jak nie pomoże wcześniejsza opcja(ale to trzeba na pewno zmienić) Albo polecam użycie ccleaner'a< program służy do czyszczenia komputera, a z tego co wiem jest darmowy i dobry :)
 

DeletedUser

Guest
A ja zciagnalem CCleaner i wyczyscilem caly system razem z tym skasowalem historie ciasteczka pamiec podreczna pliki tymczasowe itd... I juz dziala
 

DeletedUser

Guest
nie wiem jak?

nie wiem jak to robicie ,ale ja na Eta nie moge sie zalogowac caly dzien:(,wczoraj tez byl problem przez kilka godzin:(
 

DeletedUser

Guest
na firefoxie nie działa ale na IE zazwyczaj wchodzi tak jest u mnie
 
Do góry