[Naprawiony] Problem z zaproszeniem w sojuszu

  • Rozpoczynający wątek nefertiti1111
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Witam,

W swiecie Idalium sojusz moze liczyc 60 czlonkow, my obecnie mamy 55 czlonkow i nagle od wczoraj nie mamy mozliwosci zapraszania kolejnych. Dodam, ze nie ma obecnie zadnych aktywnych czy tez otwartych zaproszen, ktore zabralyby nam mozliwosc zapraszania.
Obecnie czekamy na rozwiazanie ponizszego problemu przez support, ktory podobno sprawe zna, ale jestem tez ciekawa, czy ktos obecnie ma podobnie czy tylko my jestesmy takim przypadkiem, o tyle szczegolnym, ze problem pojawia sie w momencie rozpadu koalicji, kiedy to takie zaproszenia akurat sa wskazane.....
 

DeletedUser24262

Guest
Na świecie Lindos w naszym sojuszu jest ten sam problem
 

DeletedUser27797

Guest
Witam, od pewnego czasu nie mogę zaprosić nikogo do sojuszu gdyż wyskakuje komunikat "Nie można zaprosić więcej graczy do sojuszu"
Dlaczego wyskakuje ten komunikat ? W sojuszu nie ma zajętej pełnej liczby miejsc.
 

DeletedUser24204

Guest
Witam,

W swiecie Idalium sojusz moze liczyc 60 czlonkow, my obecnie mamy 55 czlonkow i nagle od wczoraj nie mamy mozliwosci zapraszania kolejnych. Dodam, ze nie ma obecnie zadnych aktywnych czy tez otwartych zaproszen, ktore zabralyby nam mozliwosc zapraszania.
Obecnie czekamy na rozwiazanie ponizszego problemu przez support, ktory podobno sprawe zna, ale jestem tez ciekawa, czy ktos obecnie ma podobnie czy tylko my jestesmy takim przypadkiem, o tyle szczegolnym, ze problem pojawia sie w momencie rozpadu koalicji, kiedy to takie zaproszenia akurat sa wskazane.....

ten sam problem zgłosiła juz dzis nefretiti i chyba pojawia sie na wszystkich swiatach
came ame z lindos napisał iż u nich jest podobnie
 

DeletedUser5

Guest
Do tej pory otrzymaliśmy zgłoszenia od 6 sojuszy, choć błąd występuje również w innych wersjach językowych. Póki co problem można częściowo obejść, ustawiając stan sojuszu na "Tylko na zgłoszenia". Zamiast wysyłać zaproszenie do gracza, ta osoba powinna skorzystać z opcji zgłoszenia do sojuszu - wówczas można zaakceptować zgłoszenie.

Połączyłam ten temat z wątkiem założonym w dziale Pytania.
 

DeletedUser

Guest
U nas na idalium to samo.
Co więcej gracze z uprawnieniami do wiadomości masowych nie mogą ich wysyłać.
Pytanie....kiedy to załatwicie :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser5

Guest
Nie spotkałam się z błędem dotyczącym wysyłania wiadomości masowych, przetestowałam to właśnie na moim koncie i nie było żadnych problemów. Czy mógłbyś opisać czym objawia się ten błąd? Czy pojawia się jakiś komunikat, nie wyświetla się któraś opcja?
 

DeletedUser

Guest
Dobra, tu mogłem pomieszać bo 2 lata nie grałem.Da się wysłać wpisując po kolei nazwy graczy.
Jednakże po wejściu w Wiadomości a dalej w zakładkę Korespondencja masowa, wyświetla się komunikat że jest nie dostępna.
 

DeletedUser5

Guest
To nie błąd, w zakładce Korespondencja masowa można tylko przeglądać wysłane/otrzymane masówki :) Żeby wysłać wiadomość masową, należy otworzyć zakładkę Nowa wiadomość i kliknąć na przycisk flagi znajdujący się obok pola Odbiorca. Wszyscy członkowie sojuszu zostaną automatycznie wpisani.

masówka.png

Jeśli chcesz wysłać masówkę do osób spoza sojuszu, to zgadza się, trzeba wpisać nicki pojedynczo.
 

DeletedUser5

Guest
Błąd z zapraszaniem do sojuszu powinien być już naprawiony, ale gdyby u kogoś nadal występował taki problem, proszę o informację.
 
Do góry