[Naprawiony] Problem ze zniszczeniem portalu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27771
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27771

Guest
W momencie gdy próbuje zniszczyć portal wyskakuje info "Wyskakuje błąd wewnętrzny"
 

DeletedUser5

Guest
Błąd występuje u kilku graczy i został już zgłoszony. Zbieramy informacje o osobach, których dotknął ten problem, dlatego prosiłabym o podanie świata oraz nicka, jeśli jest inny niż w grze. Najprawdopodobniej po zakończeniu eventu nagroda główna zostanie dodana ręcznie, jutro powinniśmy dowiedzieć się więcej na ten temat.
 

DeletedUser5

Guest
Błąd powinien być już naprawiony, spróbuj proszę ponownie zniszczyć portal.
 

DeletedUser11944

Guest
Sa rowniez inne bledy zwiazane z tym minieventem:
- niewlasciwa ilosc wolnych ludzi w miastach (gdzies tam doszukalem sie teraz 24 ekstra ludzi)
- w greposcore dostalem punkty 2 razy (mam wynik 500/250 za to zdarzenie)
screenow nie zrobie, bo mi sie nie chce
 

DeletedUser19924

Guest
Drugi problem już był zgłaszany, a co do pierwszego, to w sumie nie przyglądałem się swojej wolnej ludności...
 

DeletedUser11944

Guest
W wiosce mam swoj standardowy komplet (powinno byc 0 wolnych ludzi), poziomy budynkow sie nie zmienily, ale w prawym, gornym rogu wyswietla mi sie liczba 24 i mam mozliwosc zrekrutowania dodatkowych ludzi. O ile mnie pamiec nie myli do portalu wysylalo sie 24 ludzi w drugiej pietnastominutowej opcji.
Rzeczywiscie drugi problem byl zgloszony, przegapilem to, za co przepraszam.
 

DeletedUser5

Guest
@Jack Herer, najprawdopodobniej jednostki zginęły w trakcie misji, tak jak napisał S.G-1. Jeśli chcesz, to możesz podać w tym temacie świat, nazwę miasta oraz datę i przybliżoną godzinę zniknięcia wojska, sprawdzę co się stało. Zawsze możesz też wysłać zgłoszenie do obsługi gry.
 

DeletedUser19924

Guest
Ja wyczytałem z jego wpisu, że wszystkie jednostki ma w mieście, a i tak ma "nadprogramowe" 24 wolne ludziki. Czyli mogły zginąć, system odejmował w wolnych mieszkańcach, a do miasta i tak wracały wszystkie wojska z portalu:)
 

DeletedUser11944

Guest
Wedlug mnie jest tak jak napisal Don Beker. Wiochy rozbudowuje "blizniaczo", zdecydowana wiekszosc ma ten sam uklad budynkow i ta sama ilosc punktow eko, stad kazdy moj komplet jest taki sam, w tym wypadku 153 kajaki pelne defa ladowego i dodatkowe 7 szerkow na czujki (w sumie 3220 ludzi). I taki komplet mam, budynki takie same jak gdzie indziej, ale w przeciwienstwie do innych wiosek mam 24 ludzi do wykorzystania. Swiat Idalium, wiocha "tu byla nazwa wioski", przyblizonego czasu zdarzenia nie jestem w stanie podac. Ticketow mi sie nie chce pisac, bo nie jestem poszkodowany, ale tez nie chce wykorzystywac tej drobnej przewagi, stad blad zglaszam tutaj. W moich oczach to wystarczajaco fair, a co z tym bedzie zrobione to juz nie moja sprawa.

Edit: Patrzac w gospodarstwo widze cos takiego:
  • Poziomów 45
  • Aktualna liczba mieszkańców:4092
  • Aktualna maksymalna liczba mieszkańców:4116
  • Zatrudnienie w wojsku:3220
  • Zatrudnienie w budynkach:896
  • Zatrudnienie w wojsku (w trakcie szkolenia):0
  • Zatrudnienie w budynkach (w trakcie budowy):0
Kto umie liczyc, blad wychwyci od razu :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5

Guest
Macie rację, rzeczywiście w mieście było za dużo wolnych mieszkańców :) Uruchomiłam skrypt przeliczający ludność, powinno się już zgadzać.
 

DeletedUser11944

Guest
Dziekuje, juz jest poprawnie.
Blad wychwycilem akurat w tej wiosce, ale nie wykluczam bledow w innych, stad zapytam jeszcze o jedno. Czy skrypt ten poprawil liczbe mieszkancow tylko w tej wiosce czy od razu w moich wszystkich wioskach czy we wszystkich wioskach wszystkich graczy?
 

DeletedUser5

Guest
U wszystkich graczy na Idalium, dzisiaj odpalę też skrypty na pozostałych światach :) Zwrócę tylko uwagę, że czasami zdarzają się odwrotne sytuacje, czyli w grze wyświetla się 0 lub więcej mieszkańców, a w rzeczywistości zostało wykorzystanych więcej ludzi niż pozwala na to gospodarstwo. Po przeliczeniu ludności może się więc zdarzyć sytuacja, że nagle w mieście mieszkańcy są na minusie. Jeśli tak się stanie, to nie jest to błąd.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry