Problemy z aplikacją mobilną na Androida

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5

Guest
W tym temacie prosimy o zgłaszanie problemów z aplikacją, które nadal występują po wykonaniu czynności wymienionych w tym temacie.

Prosimy o napisanie który błąd was dotyczy (biały ekran, aplikacja niezgodna z urządzeniem, niemożliwość zalogowania się) oraz o podanie dokładnego modelu urządzenia i wersji Androida.
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Problemy z aplikacją mobilną na Androida

Tymczasowe rozwiązania dla tych, którzy otrzymali informację o niezgodności aplikacji z urządzeniem:

1. Wyczyść dane aplikacji Sklep Google Play na urządzeniu, a następnie spróbuj ponownie zainstalować Grepolis. Aby to zrobić, wejdź w Ustawienia > Aplikacje > Wszystkie > Sklep Google Play > Wyczyść dane.
2. Przeinstaluj całkowicie Sklep Google Play. Aby to zrobić, wejdź w Ustawienia > Aplikacje > Wszystkie > Sklep Google Play > Odinstaluj aktualizacje. Następnie, spróbuj ponownie zainstalować Grepolis.

od siebie mogę dodać :
3. Zrób roota telefonu z androidem (jeżeli masz roota, pomijasz ten krok). Informację jak to zrobić, bez żadnego problemu znajdziesz na dziesiątkach stron internetowych czy filmików na youtube (warto wtedy zrobić jeszcze np. kernela, ale nie jest to niezbędne). Najważniejsze, że jak macie zrootowany telefon, możecie wtedy zainstalować aplikację Market Helper, którą instalujemy przez aplikację CWM (która się pojawi po zrobieniu roota). Potem w ustawieniach zmieniamy tak w aplikacji Market Helper, żeby Google Play widział nasz telefon np. jako Samsunga S6 i bez problemu instalujemy aplikację Grepolis.
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Problemy z aplikacją mobilną na Androida

Jeśli chodzi o rootowanie telefonu, to ostrzegę, że może to doprowadzić do utraty gwarancji oraz do uszkodzenia urządzenia, dlatego każdy powinien robić to na własną odpowiedzialność.

84.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Problemy z aplikacją mobilną na Androida

Aplikacja nie zgodna z urządzeniem

1. LG Spirit 4G LTE
2. Android 5.0.1
3. Polska

Już działa :) dzięki
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser22865

Guest
Odp: Problemy z aplikacją mobilną na Androida

Aplikacja nie zgodna z urządzeniem:

SAMSUNG GALAXY TAB 3 (SM-T211)
Android 4.4.2
Polska

Jeżeli pobrałem apkę z innego źródła, to po jej deinstalacji jeszcze do 02.03 można było pobrać z google play (przywracałem ustawienia fabryczne. Zawsze czyściłem dane aplikacji). Dziś już nie ma takiej możliwości
 
Do góry