[Wyjaśnione] Problemy z mapą świata

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23998
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23998

Guest
od kilku miesięcy, ja, i moi znajomi z Hiperborei mamy problem z mapą tego świata. Początkowo nie dało się jej załadować, potem przez kilka dni nie było problemu i znowu to samo. Obecnie od ok. 2 tyg. mapy tego świata nie da się w ogóle załadować, co siłą rzeczy przysparza problemów w wyszukiwaniu szaraków. Napiszcie, czy również macie taki problem z mapą, czy ew. jest jakiś inny link niż ten poniżej.

https://pl0.grepolis.com/start/redi...8&ref=1li1gkprexhmh8md0mbb4hg7cpt8espy3awng91
 

DeletedUser29238

Guest
Grepointel i grepolis map są stronami zewnętrznymi i nie są obsługiwane przez InnoGames. Firma nie ponosi odpowiedzialności za ich działanie i zawartość.
 

DeletedUser23998

Guest
Dziękuję, za link do grepolismaps, ale niestety ta strona jest słaba, grepointel był o niebo lepszy, może ktoś jeszcze wyrazi swoją opinię, zna jakąś dobrą stronę z mapami grepo?
 

DeletedUser23998

Guest
drbrzeszczot, dziękuję, fajny skrypt, ale ja nadal poszukuję takiego, w którym znajdę mapę Hiperboreii.
 
Yep.

Screenshot_20200515_202349_com.android.chrome.jpg
Ale mam pytanie. Skoro nie ma tam cudaków, dominacji i żadnego podboju to co tam się robi?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23998

Guest
zgadza się, to świat 28.
Co się robi bez podboju i budowy cudaków?
Jestem tam od początku swojej zabawy z grepo, czyli od 2013 roku, można zakładać nowe miasta, lub przejmować szaraki. Do przejęcia szaraków potrzebne są punkty walki, które zbierasz, dzięki nim puszczasz pochody triumfalne itd. Generalnie najlepiej prowadzić działania militarne jak najczęściej.
To tak po krótce odpowiedziałem na Twoje pytanie.
nadal jednak poszukuję strony z mapami światów, gdzie będzie taka dla Hiperborei.
Pozdrawiam.
 
Hmm dla mnie to brzmi jak świat do testów taktyk. Nie ma celu gry. Jeśli nie ma podboju to myślałem że można tylko zakładać miasta. Skoro można przejąć szaraka to rozumiem że jak w nowym systemie Wbijasz kolonem i ta dammm. Link do mapy Ci wrzuciłem wyżej
 

DeletedUser23998

Guest
wrzuciłeś, owszem, ale to nie jest to, co było od grepointel, tamta była naprawdę super, tej nie potrafię za bardzo rozeznać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry