problemy z wysyłaniem ataków

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser34876
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

dorocia

Zespół Grepolis
alphahydranoid - Czy aby na pewno ograniczenie anty-spamowe ataków zostało wprowadzone do regularnej (nie testowej) wersji Grepolis? Aktualizacje dla naszej ("normalnej") wersji gry nie zawierają informacji o wprowadzeniu tej zmiany.

Informacja dla osób, które nie wiedzą o jakim problemie pisał gracz - w oknie wysyłania ataku/wsparcia nie podświetla się opcja "Zaatakuj" lub "Wesprzyj". Tak przypuszczam, bo pojawiły się takie zgłoszenia.
Sprawdzałam zgłoszenia i ja nie mam takich problemów - mnie podświetla się ta opcja. Wraz z graczami sprawdzaliśmy ewentualny wpływ skryptów/konwerterów - nie one są problemem. Czyściliśmy także pamięć podręczną przeglądarek (wiem wiem... :D ) - też nie to.
Jedyna rzecz, jaka przychodzi mi do głowy, to wpływ antywirusa - Avast? AVG? A może jeszcze inny? Nie Kaspersky bo używam i, jak wspomniałam, nie mam problemów opisywanych przez graczy.

Na razie czekam na informacje od graczy zgłaszających problem.
A może Wy macie jakieś pomysły co to za paskuda tak niecnie się zachowuje...?

Mój kolega RobalDevil zasugerował, że nieaktualizowana przeglądarka może też mieć wpływ na występowanie opisanego problemu...

A więc prośba do azazel42 - proszę zaktualizować przeglądarkę i sprawdzić, czy problem nadal się pojawia
 
No jeśli to nie blokada antyspamowa to sam nie wiem. Sa jeszcze takie opcje:
1.Atakujesz kogoś z ochronką/na urlopie.
2.Atakujesz bez wystarczającej liczby statków transportowych.
Ale wątpię, że o to chodzi.
Najlepiej jakby azazel42 pokazał jakieś screeny.
 

DeletedUser34876

Guest
nie mam ochronki statki mam i problem jest na każdym świecie mogę rozbudować werbować wysyłać wsparcie ale samych ataków nie mogę wysłać od 2 dni zadania z atakami mogę realizować
 
azazel42 jeżeli chcesz pomocy od graczy a nie bawienie się w zgaduj zgadule ;)
to podaj następujące informacje
jaki świat
i screena w momencie najechania / kliknięcia na przycisk "atakuj" aby wysłać atak

jeżeli miasto które chcesz atakować ma ochronkę to będzie tam informacja
jak masz aktywny urlop ( aktywowałeś go na innym świecie a obejmuje wszystkie światy na danym koncie) to będzie baner że nie możesz atakować ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry