[Naprawiony] Profil Gracza Sparta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser19924
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Takie coś u mnie ostatnio się objawiło i nie wiem, co z tym fantem zrobić. Może i nie pojawiło się ostatnio, ale występuje już jakiś czas, ale nie chciało mi się zgłaszać, bo nie przeszkadzało w grze, a teraz coś mnie naszło ;)

A więc do rzeczy...sprawa tyczy się Sparty (na Baris wszystko wygląda ok, z tego co sprawdzałem, a na inne światy nie wchodziłem). U mnie profile graczy wyglądają tak:
2hpubfn.jpg

Obrazek A przedstawia profil osoby, która nie miała obrazka w profilu, natomiast obrazek B przedstawia profil osoby, która miała obrazek w profilu. Jak widać, obrazki zniknęły pozostawiając po sobie pustkę...w dodatku wchodząc w swój profil nie mam możliwości dodania obrazku, ponieważ zniknął przycisk z paska edycji. Wpisanie w bbcode linku do obrazka wyrzuca mi tekst w profilu. Nie działa bbcode obrazków?

Jakiś problem z mojej strony, czy to jest błąd na tym świecie? Przeglądarka wielokrotnie czyszczona, zaktualizowana i inne bajery też wypróbowane. Skrypty wyłączone...a może o czymś zapomniałem?

Myślałem, że coś się zmieniło w jakiejś aktualizacji, ale skoro na Baris mi działa, a na Sparcie nie, to chyba jednak tak nie jest :) Jakieś wytłumaczenie można prosić?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Profil Gracza Sparta

Dość dziwna sprawa. Profil B pojawia ci się u wielu graczy czy są to tylko pojedyncze przypadki? Przejrzałam profile osób z topki na Sparcie i grafiki wyświetlają się poprawnie. Jeśli problem dotyczy kilku graczy, podaj proszę ich nicki.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Profil Gracza Sparta

Hehe...sprawa jest jeszcze dziwniejsza:) Tak jak przez jakieś 3-4 tygodnie nie miałem grafik, tak teraz są one normalnie widoczne z tego co przeglądam profile graczy z topki. Wcześniej u nikogo nie widziałem grafik w profilach.

Jakiś magiczny dotyk Twój?

PS: Czyli problem można uznać za rozwiązany, choć sam nie wiem, co pomogło...chyba, że po odpaleniu eventu grafiki się pojawiły?! :confused:
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Profil Gracza Sparta

Hehe...sprawa jest jeszcze dziwniejsza:) Tak jak przez jakieś 3-4 tygodnie nie miałem grafik, tak teraz są one normalnie widoczne z tego co przeglądam profile graczy z topki. Wcześniej u nikogo nie widziałem grafik w profilach.

Jakiś magiczny dotyk Twój?

PS: Czyli problem można uznać za rozwiązany, choć sam nie wiem, co pomogło...chyba, że po odpaleniu eventu grafiki się pojawiły?! :confused:

Nie mieliśmy innych zgłoszeń tego problemu, więc ciężko powiedzieć czy dotyczył tylko ciebie i co mogło go spowodować. Cieszę się, że już się naprawiło, gdyby błąd się powtórzył, daj znać :)
 
Do góry