[Nowość] Profil gracza

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciwko ?

  • Tak

    Głosy: 39 55,7%
  • Nie

    Głosy: 18 25,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 13 18,6%

  • W sumie głosujących
    70

DeletedUser22282

Guest
Odp: Profil gracza

Glos na tak zawsze to jakies ulatwienie w pisaniu wiadomosci by kogos nie obrazic na przyklad...





post 200!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

mi to obojetnie bo i tak już nie gram,ale pomysl fajny - TAK

a ja prawie 450 i co? :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

W sumie, propozycja dobra. Jestem "ZA" bo na pewno przyda się niektórym osobą a jeżeli ktoś nie chce to poprostu tego nie będzie uzupełniał :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23915

Guest
Odp: Profil gracza

Kiepski pomysł chcesz znać kogoś wiek to napisz na pw. Większość tutaj szanuje swoją prywatność dlatego grepo jest wyjątkowe. Gdy ktoś Ciebie atakuje. Nie wie z kim ma do czynienia. To jest właśnie atut grepo. Jestem na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

Zdecydowanie tak :D Takie ulepszenie przydało by się. Można by się dowiedzieć kilku rzeczy o sąsiadach z wyspy itp.. I takie coś jest na przykład w travianie i w większości takich gier. Fajny pomysł
 
Odp: Profil gracza

głos na tak, na wielu forach w sojuszach zawsze praktycznie pojawiają się tematy: jak masz na imię( przedstawmy się), ile masz lat czy kto gdzie mieszka. nikt nikogo nie zmusza do pisania tych danych i każdy podaje je dobrowolnie ale by nie strzelić babola w pisaniu pw do innego gracza wolał bym przynajmniej wiedzieć czy to kobieta czy mężczyzna
 

DeletedUser24190

Guest
Odp: Profil gracza

to prawie jak dane poufne chronione przez odpowiednie ustawy i rozporządzenia. Lepiej niech nie będzie takiej możliwości. Tak jak jest teraz jest dobrze.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Profil gracza

No dane osobowe są poufne...ale jak je sam udostępnisz, to tylko i wyłącznie Twoja sprawa przecież. Nikt, nikogo nie będzie do niczego zmuszał przecież.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

Jestem ku tej propozycji obojętna, w sumie jak ktoś chce wpisywać gdzie mieszka, niech wpisuje :) To opcja taka średnia, ponieważ ten, kto chce, może sobie uzupełnić, bo to nie jest powiedziane, że się tego wymaga
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry