[Nowość] Profil gracza

  • Rozpoczynający wątek DarthSid
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciwko ?

  • Tak

    Głosy: 39 55,7%
  • Nie

    Głosy: 18 25,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 13 18,6%

  • W sumie głosujących
    70

DeletedUser

Guest
Moja propozycja jest taka żeby można było w profilu zaznaczyć czy jest się mężczyzną czy kobietą a także podać swój wiek i w którym mieście się mieszka a przynajmniej wypisać w to pole od miasta :)

No bo przecież w każdych grach jest taka możliwość...
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Profil gracza

Głos na tak, zmiana niewielka, a nawet jeśli ktoś nie chce tego wpisywać to nie musi, ale na pewno znajdą się tacy którzy te pola wypełnią.
 

DeletedUser22057

Guest
Odp: Profil gracza

Głoś na tak , zawsze moze się przydać :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Profil gracza

A ja na nie:)
Kazdy kto chce moze spytac na pw skad dana osoba pochodzi:) prywatnosc zachowajmy dla siebie i nie dawajmy takich danych publicznie,to ze gdzies sa nie znaczy, ze musza byc u nas:)
 
Odp: Profil gracza

A ja na nie:)
Kazdy kto chce moze spytac na pw skad dana osoba pochodzi:) prywatnosc zachowajmy dla siebie i nie dawajmy takich danych publicznie,to ze gdzies sa nie znaczy, ze musza byc u nas:)


Miejsce zamieszkania masz nawet tutaj na Forum, a zaznaczone jest u góry,że byłoby to opcjonalne -ktoś nie chce to nie musi.
Obojętne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

Też jestem na tak
Taka funkcja by nie przeszkadzała a niektórym by się przydała
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Profil gracza

hahahahaha
A przed chwilą pisałem żeby było można wprowadzać swoje dane :rolleyes:

Brakuje opcji "Szukaj osoby z tego miasta"

Na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

O chłopie ale was wzięło ja myślałem że tu wszyscy będą na tak bo to nikomu nie przeszkadza :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Profil gracza

Ja jestem obojętny. Wiek osoby można odkryć po urodzinach, a miasto jest już do wypełnienia. Lecz płeć mi się podoba, więc głos na obojętne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

Miejsce zamieszkania masz nawet tutaj na Forum, a zaznaczone jest u góry,że byłoby to opcjonalne -ktoś nie chce to nie musi.
Obojętne.

Tylko tutaj nie jest mowa o forum :)

radzę sie z tym przespać jeśli macie głosować na nie bo to trochę przesadne nie sądzicie :p? a co dopiero by było jak by się miało zlikwidować bonus nocny hehe :D
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Profil gracza

Tylko tutaj nie jest mowa o forum :)

radzę sie z tym przespać jeśli macie głosować na nie bo to trochę przesadne nie sądzicie :p? a co dopiero by było jak by się miało zlikwidować bonus nocny hehe :D

To już się zrobi taki syf, że masakra...
Masz forum sojuszu to tam pisz ile masz w obwodzie itp. no kurde mać...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

To już się zrobi taki syf, że masakra...
Masz forum sojuszu to tam pisz ile masz w obwodzie itp. no kurde mać...


No ale co to ci przeszkadza ? to nikomu nie wadzi....
syf można nazwać 2 różne podboje a nie takie rzeczy racja !
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Profil gracza

No ale co to ci przeszkadza ? to nikomu nie wadzi....
syf można nazwać 2 różne podboje a nie takie rzeczy racja !

Ale po co Ci wiedzieć kto ile ma lat? Drugiej połówki szukasz?
No proszę Cię...
Ludzie wchodzą żeby grać, a nie pisać swoje dane osobowe.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Profil gracza

Po co robić dodatkowe pola w profilu w grze? Profil jest w pełni edytowalny i jak ktoś ma taką ochotę to poda takie dane.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Profil gracza

Ale po co Ci wiedzieć kto ile ma lat? Drugiej połówki szukasz?
No proszę Cię...
Ludzie wchodzą żeby grać, a nie pisać swoje dane osobowe.

Widzisz ja jestem tutaj aby ta gra stała się bardziej opcjonalna i pisze swoje pomysły 2 lub 3 dodatkowe pola pod awatarem wadzi ? po prostu podoba mi się to można zobaczyć czy jakiś nieogar zaznaczył że ma 14 lat :)

I co do pytania to tak szukam gdzieś już jedną schowałem ale nie wiem gdzie dokładnie skitrałem :p
 

DeletedUser19917

Guest
Odp: Profil gracza

Widzisz ja jestem tutaj aby ta gra stała się bardziej opcjonalna i pisze swoje pomysły 2 lub 3 dodatkowe pola pod awatarem wadzi ? po prostu podoba mi się to można zobaczyć czy jakiś nieogar zaznaczył że ma 14 lat :)

I co do pytania to tak szukam gdzieś już jedną schowałem ale nie wiem gdzie dokładnie skitrałem :p

Odpowiem cytatem
Po co robić dodatkowe pola w profilu w grze? Profil jest w pełni edytowalny i jak ktoś ma taką ochotę to poda takie dane.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Profil gracza

I tak nie padałyby prawidłowe dane np co do wieku bo załóżmy ktoś poda że ma te 14 lat - wtedy automatycznie większośc osób atakowałaby w czasie kiedy owa osoba powinna być w szkole dla przykładu.
Jak Robin napisał można spokojnie dać takie informacje w profilu a więc czemu nikt, albo tylko garstka osób to robi?:) Zakładam, że właśnie z tego powodu, iż owe dane mogą zostać wykorzystane przeciwko osobie, która je zamieszcza.
 

DeletedUser7800

Guest
Odp: Profil gracza

Hehe sonda bije na głowę:D !
"Jesteś za czy przeciwko"
tak
nie

XD
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Profil gracza

Ja zagłosowałem na obojętnie, niby wiąże się z wypełnieniem takiego punktu kilka problemów. (Zaczną nam nasze dziewczyny na grepolis podrywać i biedne będą miały tyle spamu ,że hoho :rolleyes:) ,ale w sumie ,można nie wypełniać ,jak się nie jest w stanie udźwignąć konsekwencji.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Profil gracza

Jestem obojętny, sam nie skorzystam z tej propozycji ;-) Poza tym nie wydaję mi się ona niezbędna.
 
Do góry