Promocje gier na steam itp.

  • Rozpoczynający wątek michauek0
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Czy znacie jakieś strony, które zestawiają promocje gier na różnych platformach cyfrowej dystrybucji takiej jak Steam, czy Origin?
 

DeletedUser18917

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

oczywiście że znamy;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Od 7.10 można za free dostać mafię II lub civi V na steama. Jeśli ktoś chce, to proszę napisać do mnie na PW o dalsze instrukcje, bo zabronione jest tutaj podawanie linków :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Civkę V za darmo????
Supcio :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

No napisz na PW, to ci wszystko wyjaśnię :) Jeśli masz gg, to napisz wtedy na PW, to będziemy pisać przez gg, bo o wiele lepiej i szybciej :)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Ale jakoś nie chcę. Wolę sobie kupić płytę :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

A widzisz ja mam za free 2 gry, bo jest pewien myk :) Łącznie z bratem wycisnęliśmy z tego 6 gier. 3 mafie i 3 civi V :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Jeśli dobrze wiem, chodzi o cywilizacje V? Jak tak, to skontaktuj się ze mną priv, bo od kilku miesięcy czyham na tą grę :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Jak w tych czasach można nie mieć steam?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

No to chyba, że tak. Też mam Origina i Uplaya, ale rzadko korzystam. Origina jak chcę w fifę pograć, a z Uplayem czekam na AC :)
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Jest jeszcze ta promocja steam? Bo coś dziśchcę mafie sciągnąć i tu nic nie pisze (tak jak pisało :()
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Powinna być. Jeśli robiłeś tą pierwszą grę na np. Operze, to drugą zrób na mozilli albo Chrome. Musisz to zrobić po prostu na innej przeglądarce. I dać inny mail. Powinno się udać. Ja tak zrobiłam i było wszystko gites :D
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

No niestety nie ma :( Zablokowali rejestrację :(
 
Odp: Promocje gier na steam itp.

Steam zainstalowany ,ale ochoty jakoś nie mam na Civa wrócę chyba do cs`a pół roku przerwy jednak robi swoje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Jeśli zablokowali, to albo się skończyło albo gry im się skończyły, bo był limit.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

A wie ktoś gdzie można kupić Civkę V (pasowało by np: empik czy coś)?
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Promocje gier na steam itp.

Mam złotą edycję od Cenegi ale mi nie działa :( Chcę najzwyklejszą Civkę V, nie złotą edycję, bez dodatków, zwykłą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry