[Wyjaśnione] Promocje złotych monet w grze

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser32867
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser32867

Guest
Witam, jak wygląda sytuacja z promocjami na złote monety? Pytam ponieważ dziś rozpocząłem gre na nowym świecie i dostałem promocje na 25000 monet i zestaw ważne 24 godziny a kolega który gra już ponad tydzień na tym świecie mówił że miał promocje na 50000 złotych monet... Czemu ja tego nie mam?
 

DeletedUser32539

Guest
Witam, jak wygląda sytuacja z promocjami na złote monety? Pytam ponieważ dziś rozpocząłem gre na nowym świecie i dostałem promocje na 25000 monet i zestaw ważne 24 godziny a kolega który gra już ponad tydzień na tym świecie mówił że miał promocje na 50000 złotych monet... Czemu ja tego nie mam?

promocje przyznawane są systemowo i mogą być różne dla różnych graczy administracja gry nie zna algorytmu przyznawania określonych promocji, nie ma także wpływu na ich rodzaj
 

DeletedUser32867

Guest
I jeszcze jedno pytanie czy aktualna promocja 25 000 Złotych Monet za 319 zł utrzymywać się już będzie cały czas, czy będą się pojawiać z czasem inne promocje typu jak na początku z tą losową promocją czyli np. 50 000 złotych monet a nie 25 000.
 

DeletedUser32539

Guest
Pracownicy administracji gry nie wiedzą, kiedy i jakie promocje będą uruchamiane przez twórców gry.
nie mają także żadnego wpływu na to, kiedy i jakie oferty pokażą się w grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry