[Nowość] Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3480
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o propozycji?

  • Tak

    Głosy: 90 91,8%
  • Nie

    Głosy: 5 5,1%
  • Obojętne

    Głosy: 3 3,1%

  • W sumie głosujących
    98

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Ten czas powinien byc odejmowany przed wysłaniem wojsk a nie po nim,jakoś z bohaterem i bonusem przyspieszony ruch wojsk da sie tylko z badaniem kartografia sie nie da???bądźmy poważni
O czym ty w ogóle typuś piszesz? :) Piszesz coś, co nie wnosi nawet do tematu. Poważni bylibyśmy gdybyś stworzył oddzielny temat, bo za taki spam możesz urlop dostać.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Tego nie da się nie zauważyć :D
Może ten świat miałby szanse gdybyśmy wymyślili do niego jeszcze funkcje za golda.
Niedługo Inno zrobi za golda możliwość darmowego posadzenia nowej wiochy. To przekracza wszystkie granice. Mogli by coś przynajmniej ograniczyć...
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Ten czas powinien byc odejmowany przed wysłaniem wojsk a nie po nim,jakoś z bohaterem i bonusem przyspieszony ruch wojsk da sie tylko z badaniem kartografia sie nie da???bądźmy poważni

No i dlatego Ci piszę, że ten czas jest odejmowany przed wysyłaniem ataku/wsparcia...oczywiście uwzględniając AT może on się odrobinę zmienić.
Na tym kończę dyskusję, bo widzę, że jesteś niereformowalny i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, co do Ciebie piszę. Jak chcesz rozmawiać na ten temat, to załóż temat w odpowiednim miejscu i Ci wyjaśnię, co i jak.

EOT
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Odświeżę...
Tu też zbieramy głosy - pomóżcie.
Na takim z miłą chęcią zagram :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

A w sumie, zagrałabym w 1.0 :) Szkoda, że nie byłam wcześniej na Grepo, byleby był zarządca i arcykapłanka oraz 3x/3x/2x to wchodzę :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Tam się liczyły umiejętności a nie złoto.
Świat marzeń i o niego prosimy - może da się załatwić :)
 

DeletedUser2329

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Też chcę...
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Manfredziu, to nie przejdzie. Ja i kilka innych osób proponowaliśmy już to samo co ty i co? Odrzucone, wystarczy sobie przejrzeć, ja proponowałem świat dla graczy bez opcji premium za wyjątkiem zarządców, nie przeszło, powód? "Nie ma w planach utworzenia takiego świata, może kiedyś", a prawdziwy powód- "Nie, bo się nam hajsy nie zgadzają i mamy wywalone na graczy"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Pogadać ze zlotnikami, raczej są to rozsądni ludzie, raz drugi nie załadują w grze realnego szmalu, to twórcy i admini polskiego grepo zastanowią się, kto tu tak naprawdę rządzi, demokracje mamy co nie?
 

DeletedUser23685

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Pogadać ze zlotnikami, raczej są to rozsądni ludzie, raz drugi nie załadują w grze realnego szmalu, to twórcy i admini polskiego grepo zastanowią się, kto tu tak naprawdę rządzi, demokracje mamy co nie?

A który z złotników przestanie ci golda kupować? Przecież im taki świat jest nie na rękę i nie będą mogli tam pokazać swoich kasiastych możliwości, taki świat byłby dla nich jak survival.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

Taki świat to jak śpiewanie na żywo, bez playbacku i akustycznie modelowanych utworów :)
Liczą się ludzie i ich umiejętności i czas poświęcony na grę, a nie kasa.

Ja wierzę, że Inno na to przystanie i wprowadzi nam taki świat.
W końcu to my jesteśmy dla nich, nie oni dla nas.
Bez nas kasy nie ma. Jeśli sporo ludzi będzie rezygnować,
to w końcu złota kura im padnie i będą musieli wymyślić coś innego.
A jak jeszcze niezadowolony klient odejdzie i wszędzie będzie pisał,
że ta gra jest do bani - to kura jeszcze szybciej padnie.
To net - tu można dużo złego zrobić, niestety.

Dlatego ładnie prosimy, by Inno przychylnym okiem popatrzyło na tą propozycję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Propozycja jest by wprowadzic jeden świat w starym stylu dla oldboy

ten świat by musiał mieć jeszcze jedną opcje za złoto żebyśmy chociaż mieli szansę na nim zagrać. Może być nawet każda ale nie skracanie za złoto bo to jest najgorsze.
 

DeletedUser18058

Guest
propozycja dobra ale...

taki świat powinien startować na zmianę z nowym typem serwerów.
 

DeletedUser25428

Guest
Nie lubię starego systemu podboju lecz mimo to bym zagrał na takim świecie, bo jestem ciekawy, jak wyglądał w praktyce styl 1.0.
 

DeletedUser27543

Guest
chętnie bym na takim świecie zagrał zobaczył jak to wyglądało i prędkość oczywiście 1 jak to było na pierwszych światach
na takim świecie grała by śmietanka grepolis więc emocje gwarantowane
 
Do góry