Propozycje za każdy wygrany świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser23982
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wprowadzeniem propozycji?

  • Tak

    Głosy: 29 70,7%
  • Nie

    Głosy: 9 22,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 3 7,3%

  • W sumie głosujących
    41
Status
Zamknięty.

DeletedUser23982

Guest
Może grepolis zacznie za każdy świat dawać inną nagrodę. Jakiś bonus stały(bez przegięć) Wtedy gracze będą chętniej na dany świat by wejść i coś wygrać. Np. Stała tańsza 10% produkcja w koszarach na jednym świecie po wygranej na jednym świecie, a na innym szybsze zbieranie łask o 5% itd. Wtedy gracze będą chcieli bardziej wygrywać i walczyć o jakieś EXTRA BONUSY.
Oczywiście by się też to nie powatarzało, by każdy świat miał jakieś wyjątki. Bo co z tego, że wygram te 10% większe magazyny czy extra 50 łask jak każdy świat powinnien dawać inne profity. Mam nadzieję że gracze i support zobaczą tą propozycję
 
Problem jest taki że musiałbyś odpowiednio je zbilansować by nie było sytuacji że jeden świat będzie bardziej opłacalny do wygrania
Losowy bonus z 15 różnych, możliwy do odebrania poprzez kliknięcie w mailu np do pół roku od wygrania poprzedniego świata. Każdy by miał co innego i byłoby ciekawiej.

A sama propozycja super, tylko fajniej by było dostać kilka małych nagród np. 2% szybszą produkcję łask zeusa, 3% silniejsze statki ogniowe i 5% szybszą produkcję procarzy. Jakby mi ktoś cały serwer miał latać jak na olimpie z bonusem typu 20% do ogni to bym na pewno tam nie grał
 

DeletedUser4218

Guest
Jestem przeciw. Przyznawanie bonusów ułatwiających grę doprowadzi do tego, że nowi gracze nie będą mieli żadnych szans. Jeśli cokolwiek przyznawać to odznaczenia, które nie mają wpływu na rozgrywkę, a jedynie sygnalizują, że ma się do czynienia z doświadczonym graczem.

Propozycja na pewno nie zostanie zaakceptowana. Któryż to autor gry doprowadzi do tego, że nowi gracze kończyli by zaraz na początku i już więcej nie wchodzili? No bo po co, jak nie mają szans? Zakładam, że macie wygranych 20 światów. Za każdy świat np. 2% do szybkości rekrutacji to jest 40% po 20 zwycięstwach. 3% statki ogniowe? Po 20 wygranych 60% lepsze od statków poczatkujących graczy? Zdecydowanie na nie.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23982

Guest
Jestem przeciw. Przyznawanie bonusów ułatwiających grę doprowadzi do tego, że nowi gracze nie będą mieli żadnych szans. Jeśli cokolwiek przyznawać to odznaczenia, które nie mają wpływu na rozgrywkę, a jedynie sygnalizują, że ma się do czynienia z doświadczonym graczem.

Propozycja na pewno nie zostanie zaakceptowana. Któryż to autor gry doprowadzi do tego, że nowi gracze kończyli by zaraz na początku i już więcej nie wchodzili? No bo po co, jak nie mają szans? Zakładam, że macie wygranych 20 światów. Za każdy świat np. 2% do szybkości rekrutacji to jest 40% po 20 zwycięstwach. 3% statki ogniowe? Po 20 wygranych 60% lepsze od statków poczatkujących graczy? Zdecydowanie na nie.
Jeżeli by zaczynało się od jakiegoś przyszłego świata to by było super. Nie licząc tych starych światów. Następne światy. Poza tym gra się robi nudna skoro tylko grepolisscores rośnie i nic nie masz po wygranym świecie
 

DeletedUser4218

Guest
Nadal to zwiększa przewagę nad początkującymi graczami. Już teraz Ci co mają koronki mają większy magazyn na łaski.
 
Jestem przeciw. Przyznawanie bonusów ułatwiających grę doprowadzi do tego, że nowi gracze nie będą mieli żadnych szans. Jeśli cokolwiek przyznawać to odznaczenia, które nie mają wpływu na rozgrywkę, a jedynie sygnalizują, że ma się do czynienia z doświadczonym graczem.

Propozycja na pewno nie zostanie zaakceptowana. Któryż to autor gry doprowadzi do tego, że nowi gracze kończyli by zaraz na początku i już więcej nie wchodzili? No bo po co, jak nie mają szans? Zakładam, że macie wygranych 20 światów. Za każdy świat np. 2% do szybkości rekrutacji to jest 40% po 20 zwycięstwach. 3% statki ogniowe? Po 20 wygranych 60% lepsze od statków poczatkujących graczy? Zdecydowanie na nie.
Nie no, mówimy o jednorazowym bonusie a nie o stackowanych jak w przypadku świątyń. I musiałyby byc to bonusy które nie mają wielkiego wpływu na rozgrywkę bo tak jak mówisz, osoby bez bonusów nie miałyby szans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry