Proszę o wyjaśnienie...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14841
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14841

Guest
Na świecie Achilles zacząłem grać niedawno ( tz. wcześniej grałem ale teraz gram od nowa)
Zrobiłem sobie miasto 13.06.2012 a już 14.06.12r. wskoczyło mi godzina po godzinie władca mórz...(o godzinie 18:58 top 100 a o godz. 19:58 top 1)
Proszę o wyjaśnienie tego dziwnego zjawiska :confused:

Aha i jeszcze takie małe pytanie czemu nie widze osiągnięć u innych.

A tak ogółem fajnie zaczęło mi się grać ponieważ znalazłem kolegę z którym grałem rok temu :D
 
Odp: Proszę o wyjaśnienie...

Tutaj widzę, że masz 2 miasta na morzu 47. Czy możesz sprawdzić (np. w rankingu "Morze gracza") ilu innych graczy jest na tym morzu? Może akurat masz szczęście i jesteś na nim pierwszy :D

A u innych graczy możesz nie widzieć odznaczeń, bo po prostu mają tak ustawione, że tylko oni je widzą lub też ich sojusznicy.
 

DeletedUser14841

Guest
Odp: Proszę o wyjaśnienie...

aha dzięki a tak wgl to jestem na nim drugi ;D

chciałem się zapytać bo może jakiś bug czy coś...

ale tej wyspy to jest tylko kawałek na m47 a moje miasta są po stronie m57:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Proszę o wyjaśnienie...

Super, że pytasz, bo jeśli coś wydaje się dziwne, to zawsze warto o to zapytać :)
A teraz możesz być drugi, bo już pewnie kolejny gracz się zarejestrował i trafił na to morze... i pewnie ma tam wszystkie 3 miasta, a nie tylko 2 :)


dodane po edycji KrólWiosek:

Każda wyspa jest przypisana do określonego morza (w tym przypadku m47). Miasta, które się na niej znajdują również należą do tego samego morza (m47) nawet, jeśli wizualnie leżą po stronie innego morza (m57).
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Proszę o wyjaśnienie...

Slietie - dostałeś marny zaszczyt zostac moim "guru" nie no to jest po prostu piękne ;D
"władcowoisek" jesteś wielki ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry