[To nie błąd] przełączanie wojska przez grę

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser16077
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16077

Guest
nacisnąłem kawalerie wpisałem ilość 80 kliknąłem a tu szermierze !

za każdym razem jak zrobi się jakiś wojak to przełącza się na szermierza .
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: przełączanie wojska przez grę

Musiałbyś trochę rozszerzyć opis, pobawiłem się rekrutowaniem i żadnego podobnego zjawiska nie zaobserwowałem.
 

DeletedUser16077

Guest
Odp: przełączanie wojska przez grę

miałem zleconych już procarzy i te 80 kawalerii to było 7 zlecenie i tak jak napisałem wpisałem 80 klik a tu szermierze po obserwacji stwierdziłem że jak zrobi się procarz to to przełącza na szermierza w okienku zlecenia jest o jednego procarza mniej w okienku u góry jest o jednego więcej
 

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie wojska przez grę

Ten problem polega na tym, że gra sama się odświeża co kilka, kilkanaście sekund. I po odświeżeniu automatycznie przerzuca na pierwszą pozycję. W ten sposób niejeden nieuważny (a raczej pechowy) gracz wybudował niepotrzebnych mu szermierzy czy transportery, bo sytuacja jest analogiczna w porcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: przełączanie wojska przez grę

to nie dokonca tez tak przyklad:

wejdziesz w koszary wybierzesz procarzy obojetnie ilu ale przed kliknieciem ze maja sie robic rzucisz czar przyrost liczby mieszkancow wtedy automatycznie cofa sie do szermierzy i ich wybiera analogicznie w porcie. Poprostu wraca do poczatku listy... Jest to troszke uciazliwe niestety bo juz nie raz stracilem surke na czyms takim :(
 
Odp: przełączanie wojska przez grę

Odświeżanie okienka koszar/portu podczas ukończenia rekrutacji jednostki nie jest traktowane jako błąd. Jednakże rzeczywiście może to sprawiać kłopoty - proponuję napisać odpowiednią propozycję w dziale Propozycje. Być może wówczas zmiana zostanie wprowadzona.
 

DeletedUser16077

Guest
Odp: przełączanie wojska przez grę

jak będę miał czas to zrobię taką taką propozycje chyba że ktoś inny zrobi taką to tylko oddam głos na tak
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: przełączanie wojska przez grę

jak będę miał czas to zrobię taką taką propozycje chyba że ktoś inny zrobi taką to tylko oddam głos na tak
Już jest od jakiegoś czasu taka propozycja na forum, nie ma potrzeby tworzenia kolejnej więc pozostaje mi tylko zachęcić innych graczy do oddania głosu w ankiecie :)
 

DeletedUser16077

Guest
Odp: przełączanie wojska przez grę

faktycznie i już dawno oddałem głos na tak
 
Do góry