przebicie z buntem

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11124
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11124

Guest
mogl by ktos mi wyjasnic jak mozna zalorzyc bunt w miescie wroga z przebiciem
 

DeletedUser11124

Guest
to dziwne bo mojemu koledze wlasnie zalozyli bunt w momencie kiedy mial 100 birem w porcie a koles mial kilkanascie ognikow z raportu wynikalo ze mial przebicie bo wybil mu wszystkie wojo i podlozyl bunt, mozesz mi to wyjasnic? gram na swiecie ksi

nie sorry mial tylko biremy w porcie ale atak byl morski
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
zbadaj sobie podboj i przebicie i sprawdz czy mozna zaznaczyc dwa rodzje atakow jednoczesnie

po ikonce mozna poznac czy bylo to przebicie (wklej raport)

jesli w porcie jest 100 birem a ja wysle na to 20 ogni i 50 transportowco to kolo 30 transportowcow przbije sie przez biremy i wlasnie dlatego mogl tamten gosc wywolac bunt nie wybijajac wszystkich birem
 

DeletedUser11124

Guest
no wlasnie mam przebicie w kilku miastach i wiem ze nieda sie kliknac dwoch ikon naraz dlatego postanowilem tu napisac o tym! jak tylko zobaczylem raport, powiem koledze zeby go wkleil tutaj, tylko jak mogli byscie powiedziec jak to sie robi :)
 

dorocia

Zespół Grepolis
Atakujacy moze miec wykupione Premium i aktywowana opcje Kapitan - wowczas jego jednostki morskie sa o 20% silniejsze.
Jak juz powiedziano wczesniej - nie ma mozliwosci wyslania ataku z podburzaniem i przebiciem rownoczesnie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: przebicie z buntem

a czy bunt nie działa jak przebicie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: przebicie z buntem

zbadaj sobie podboj i przebicie i sprawdz czy mozna zaznaczyc dwa rodzje atakow jednoczesnie

po ikonce mozna poznac czy bylo to przebicie (wklej raport)

jesli w porcie jest 100 birem a ja wysle na to 20 ogni i 50 transportowco to kolo 30 transportowcow przbije sie przez biremy i wlasnie dlatego mogl tamten gosc wywolac bunt nie wybijajac wszystkich birem

ja mam podobna sytuacje jaka w tym temacie jest opisana. Jeśli jest tak jak mówisz to jak wybić transportery??
 

DeletedUser

Guest
Odp: przebicie z buntem

w wiki jest takie zdanie

"Gdy przeciwnik wysłał za mało okrętów wojennych i wszystkie uda nam się pokonać, spora część transportowców wraz z wojskiem lądowym, które przewożą, zostaje pokonana bez walki. To, ile jednostek zginie w ten sposób zależy od stosunku siły statków bojowych w ataku i obronie. Użycie przebicia pozwala większej liczbie jednostek dostać się na ląd."

jak sie ma ten stosunek siły statków bojowych do wybicia tych transportowców??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: przebicie z buntem

Dajcie jakieś raporty to pogadamy. Zdarza się, że wszystkie SO giną a transportery i tak się przebijają przez pozostałe w porcie biremy.

Nie powinno być technicznej możliwości wysłania ataku z przebiciem i buntem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: przebicie z buntem

gra.png

gra1.png

chodzi mi o cos takiego, wszystkie ognie zostały wybite, a mimo to lądowe jednostki weszły do miasta, w wiki pisze ze ilosc tych jednostek zależy od stosunku siły statków bojowych w obronie i ataku i ja sie pytam na czym ten stosunek polega. że jak ubije 50% birem to wchodzi 50% wojska lądowego, a jak 90% birem wybije to 90%?? od czego to zależy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: przebicie z buntem

View attachment 1762

View attachment 1763

chodzi mi o cos takiego, wszystkie ognie zostały wybite, a mimo to lądowe jednostki weszły do miasta, w wiki pisze ze ilosc tych jednostek zależy od stosunku siły statków bojowych w obronie i ataku i ja sie pytam na czym ten stosunek polega. że jak ubije 50% birem to wchodzi 50% wojska lądowego, a jak 90% birem wybije to 90%?? od czego to zależy
Już na przykładach wyżej widać, że algorytm jest bardziej zaawansowany i na pewno nie polega na tak prostych procentach.
Prędzej dopatrywałabym się zależności liczba wysłanych ogniowych/liczba birem, ale i to rozwiązanie będzie błędne...

Cały system walki w tej grze jest dość niejasny i pozostaje Ci zabawa symulatorem, oraz unikanie wysyłania 40 ogni na 300 birem bo to będzie oczywisty fail. Około 70-80 ogni zapewnia w miarę bezpieczne wjazdy transportowcami i to bez przebicia (które jest do czterech liter)
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: przebicie z buntem

Trzeba czekać, aż ktoś powie nam, graczom jakie są wzory. Do tego czasu, wszystko pozostanie nie jasne.
 
Do góry