[Ulepszenie] Przechodzący bohaterowie na kolejny świat.

Czy jesteś za wprowadzeniem tej zmiany ?


  • W sumie głosujących
    22

DeletedUser22102

Guest
ewentualnie można by zwiększyć częstotliwość misji wyspowych - na to samo by wyszło co zmniejszenie kosztu ich rekrutacji i rozwoju czy też zwiększenie liczby monet z misji wyspowych...moim zdaniem najlepsze by było właśnie trzecie wyjście, gdzie od 50 001 pkt na świecie 1x byłoby nadal 8, to na 2x 12, 3x 16, 4x 20 itd.
 
ewentualnie można by zwiększyć częstotliwość misji wyspowych - na to samo by wyszło co zmniejszenie kosztu ich rekrutacji i rozwoju czy też zwiększenie liczby monet z misji wyspowych...moim zdaniem najlepsze by było właśnie trzecie wyjście, gdzie od 50 001 pkt na świecie 1x byłoby nadal 8, to na 2x 12, 3x 16, 4x 20 itd.

ale koszt zakupu i tak trzeba zmienić

miejsca dla bohaterów raczej nie stanowią wcale problemów

racja to już lepiej żeby ekskluzywni bohaterowie przechodzili na kolejny świat niż te dodatkowe miejsca
 

Robin65

Zespół Grepolis
Nie upieram się przy miejscach, to była pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy. Dostępność zdobytych na wcześniejszych światach ekskluzywnych nie wygląda źle, ale oni staja się z czasem dostępni i może się zdarzyć, iż ktoś będzie przez to bez bonusu. Lepszy byłby taki, który będzie aktualny nawet po dłuższej przerwie w graniu.
 
po prostu misje wyspowe dajcie bardziej moneto dajne
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 
Nie upieram się przy miejscach, to była pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy. Dostępność zdobytych na wcześniejszych światach ekskluzywnych nie wygląda źle, ale oni staja się z czasem dostępni i może się zdarzyć, iż ktoś będzie przez to bez bonusu. Lepszy byłby taki, który będzie aktualny nawet po dłuższej przerwie w graniu.

Ale sporo czasu mija zanim będą dostępni. Nie chce by np jakiś bohater był wgl nie dostępny dla pozostałych po jakiś czasie. Bo gdyby tak miało być to każdy serwer powinien mieć przypisanego jakiegoś bohatera i wtedy można było by zrobić tak że na innych światach się go nie da zdobyć. Tylko w mojej propozycji nie chodziło o to by premiować weteranów czymś co inni nie są wstanie zdobyć. Póki co pozostają chyba 2 opcje - zwiększenie monet za misje i zwiększenie występowania misji. Z drugiej strony chciałbym się dowiedzieć czemu pierwotnie miało być tak jak w mojej propozycji tzn bohaterowie mieli przechodzić bo to ze zrezygnowano z tego to juz inna sprawa.
 

DeletedUser5

Guest
Propozycja została odrzucona ze względu na wyniki ankiety.
 
Do góry