przejście z wiadomości do następnej wiadomości

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2150
  • Data rozpoczęcia

czy to jest dobry pomysł??

  • tak

    Głosy: 30 100,0%
  • nie

    Głosy: 0 0,0%
  • nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser2150

Guest
W tej chwili wróciłem do gry z urlopu i zaczynam sprawdzać co sie działo w miedzy czasie jak mnie nie było i na jednym z światów na którym gram po wejściu w wiadomości aż się przeraziłem ogromem wiadomości które dostałem w tym czasie :) ponad 12stron wiadomości
i mam taki pomysł gdyby można było wprowadzić takie coś
będąc w jakiej kolwiek wiadomości żeby była możliwość przejścia do starszej lub nowszej wiadomości nie wychodząc za każdym razem w menu główne wszystkich wiadomości
 

DeletedUser8642

Guest
Uważaj bo możesz usłyszeć ,że nie bo to celowy zabieg programistów aby przyciagnąć nas dłużej do gry albo że wprowadzą ale za zloto ;)

Ja ogólnie popieram koncepcje przewijania choćby dlatego ,że nie widzę przeciwskazań.
 

DeletedUser

Guest
coś jak te ikonki przeskoku do kolejnego raportu? może sie przydać. jestem za.

przyda się szczególnie na 2.0 gdzie zawsze trzeba wracać do pierwszej strony spisu wiadomości (w 1.0 po prostu każdą wiadomość można otworzyć w nowej karcie:))
 

DeletedUser

Guest
Kurczaku, można, ale to powoduje bałagan. Najgorzej jest, kiedy człowiek się należy z tym otwieraniem, a tu prawie wszystko głupoty od pięciolatków typu "ej zaprosis mnie do soja?" (posłania rodem z takich wiadomości, zwykle dochodzi jeszcze do gorszych błędów, świadczących o tym, że ktoś nie umie pisać z użyciem spacji i interpunkcji). W ogóle przydałoby się, aby nie dało się wysłać wiadomości z błędem poza tagami.
 

DeletedUser9137

Guest
Dobry pomysł :)

Jozio ja dostałem wczoraj jeszcze lepszą wiadomośc "czymuglbym sie doloniczyci" <lol2>
 

DeletedUser10947

Guest
I jedną i drugą opcję mogliby wprowadzić. Byłoby to ułatwienie dla wielu graczy
 

DeletedUser

Guest
Odp: przejście z wiadomości do następnej wiadomości

Propozycja wprowadzona w życie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry