Przejmowanie

  • Rozpoczynający wątek Minoss
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Elo mam pytanie na przyszłość a odpowiedzi nie znalazłem na wiki więc czy można przejąć miasto które znajduje się w centrum wyspy czyli miasto koczownicze.
 

DeletedUser

Guest
Z tego co wiem nie ma takiej możliwości, można kolonizować miasta na innych wyspach oraz okupować miasta innych graczy
 

DeletedUser

Guest
raczej nie... te miasta służą jedynie do zdobywania surowców
 

DeletedUser

Guest
Z pomocy :
Kolonizacja - Czyli założenie nowego polis w miejscach do tego wyznaczonych.

Okupacja - Czyli przejęcie polis innego gracza.

Jak wyraźnie widać, to nie to samo :)
 

DeletedUser

Guest
Gdy gracz posiada już statek kolonizacyjny ma dwie możliwości:

Kolonizacja

- Czyli założenie nowego polis w miejscach do tego wyznaczonych(Jest to możliwość założenia nowego Polis bez walki, ale z koniecznością rozbudowy od "zera")

Okupacja

-Czyli przejęcie polis innego gracza(Plusem jest częściowo już rozwinięte Polis)
- Proces okupacji nowego polis trwa 24 godziny (10% czasu dłużej kiedy obrońca ma zbadaną demokrację).
- W tym czasie obrońca może podjąć próbę zniszczenia statku kolonizacyjnego wykorzystując własne jednostki, bądź poprosić o to innego gracza
- Okupacja zostanie przerwana jeżeli zostaną zniszczone wszystkie jednostki lądowe/morskie okupanta

Przejmować można wszystkie wszystkie Polis innych graczy.
 

DeletedUser

Guest
W Akademii technologia umożliwiająca przejęcie wioski innego gracza nazywa się Podbój i jest to jasne i czytelne. Określenie Okupacja wprowadza niepotrzebne zamieszanie, bo chodzi o to samo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry