[Ulepszenie] Przemieszczanie pomiędzy miastami

Chcemy zmienić znaczki i przyciski mapy +/-?


  • W sumie głosujących
    14
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chodzi żeby znaczki > i < przemieszczania się pomiędzy miastami były bliżej znaczków: Przejdź do obecnego miasta, Włącz podgląd mapy, Włącz mapę strategiczną, Włącz widok miasta..
Ponieważ jak siedzę na laptopie to potrzebuję ponad 20 minut, żeby ogarnąć wszystkie miasta (70) (uruchomić koszary, pozbierać surki z wiosek, rozbudować coś)
Rzecz błacha, ale dałaby b. dużo.
Dodatkowo super by było, żeby zamiast mapy i mapy strategicznej, można byłoby powiększać mapę i zmniejszać (przyciskami +/- lub kółkiem myszki)
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami

Dla mnie obecny wygląd jest ok. Dodatkowo ze skryptem można zmieniać miasta strzałkami na klawiaturze i to sporo przyspiesza grę. Dla mnie wystarczające.
 

DeletedUser21225

Guest
Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami

przyciski ok +/- fajny dodatek
tylko z znaczkami , teraz są ok, a z tego co zrozumiałem strzałki mają być obok przejdź do obecnego miasta
i niektórym by to utrudniło grę
 

DeletedUser7962

Guest
Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami

na nie, gra już jest wystarczająco zepsuta i lepiej jej bardziej nie psuć (najlepsza była 1 wersja gry, od 2.0 mi się niezbyt podoba), a jak masz problemy z ogarnianiem 70 miast to kup zarządce, mi z zarządcą szło góra 5 min :)
 

DeletedUser19222

Guest
Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami

Jezeli juz to zostawic te strzalki gdzie sa, ale zrobic wieksze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami

A ja proponuje, aby zrobić nowy świat z ustawieniami z pierwszych światów, już nawet nie pamiętam jakie to były. :D
Ale wiem ze do około 2.0 jeszcze super było ale terac oraz gorzej to wygląda. :(
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami

A ja proponuje, aby zrobić nowy świat z ustawieniami z pierwszych światów, już nawet nie pamiętam jakie to były. :D
Ale wiem ze do około 2.0 jeszcze super było ale terac oraz gorzej to wygląda. :(

Ustawienia wszystkich światów nadal są dostępne na wiki np., Alfa Różne parametry się powtarzały na nowo otwieranych światach. może napisz konkretnie co niby z nimi jest nie tak w porównaniu ze starszymi światami.
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Przemieszczanie pomiędzy miastami

Propozycja odrzucona.
Powód: Wyniki ankiety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry