[Naprawiony] Przerwa świąteczna i przejmowanie miast

Witam z tego co wiem statki kolonizacyjne nie powinny móc przejmować miast od dnia 23.12.2017r od godz.18:00:00 a na Apollonia podbój nadal jest możliwy
Gracz TRACZ52 z sojuszu Złodzieje i Pijaki
podbił miasto Trudi tracz należące do gracza
jodhaa. dzisiaj o godz. 19:13
 

DeletedUser4218

Guest
Sprawdziłam na Cyterze - pokój tutaj też nie działa.

Podbiłam farmę do sprawdzenia.
 

DeletedUser

Guest
Ha ha czyli mialo byc dobrze a wyszlo jak zwykle :)
technicy pewnie w domu siedza i czekaja na karpia , zamiast naprawiac blad ;)
Ciekawe jestem tych graczy co po 18 dzis juz nie beda zagladac na gierke a po swietach okaze sie ze miasta potracili :eek:
 
Ciekawe co zrobią z graczami co potracą miasta bo miał być czas pokoju i zrobili sobie przerwę od grepo bo ktoś z supportu ich zapewniał że jest czas pokoju -jeszcze gorzej jak ktoś golda inwestuje w grę a tutaj taki zonk bo mu złote miasta zabiorą -przecież przez okres świąt nieaktywnego można do zera rozebrać
 
Ciekawe co zrobią z graczami co potracą miasta bo miał być czas pokoju i zrobili sobie przerwę od grepo bo ktoś z supportu ich zapewniał że jest czas pokoju -jeszcze gorzej jak ktoś golda inwestuje w grę a tutaj taki zonk bo mu złote miasta zabiorą -przecież przez okres świąt nieaktywnego można do zera rozebrać

a co apki wyłączają ?
 
Ciekawe co zrobią z graczami co potracą miasta bo miał być czas pokoju i zrobili sobie przerwę od grepo bo ktoś z supportu ich zapewniał że jest czas pokoju -jeszcze gorzej jak ktoś golda inwestuje w grę a tutaj taki zonk bo mu złote miasta zabiorą -przecież przez okres świąt nieaktywnego można do zera rozebrać

najlepiej szaraki
 

DeletedUser24372

Guest
Żenada.... Co świat to gorszy serwer pod względem technicznym :)
 

DeletedUser19924

Guest
Zawsze można wrócić grę do stanu sprzed godziny 18 dzisiaj :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Problem z przerwą świąteczną został już zgłoszony do techników.
Pracujemy nad szybkim rozwiązaniem problemu.
Jak będzie wiadomo co i jak na pewno zostaniecie poinformowani.
Za trudności przepraszamy.
 

DeletedUser29757

Guest
chyba naprawione - dobrze.

[Wesołych Świąt]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19924

Guest
I dla wszystkich, którzy próbowali wykorzystać, ale się nie udało, też? Za rolki w obronie też karać?

Nie przesadzajmy...
 
Do góry