Przerwa świąteczna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
O tych 24h dopisali dopiero teraz, już po naszym tickecie. Ale w tym co napisała Aphrodite i tak jest błąd - na starych światach nie da się rozpocząć kolonizacji, a na nowych mimo wzbudzenia buntu kolony wchodzące po 18 odbijają się bez walki. Szkoda, że (prawie) odpowiednia informacja pojawiła się juz po fakcie.
 

DeletedUser

Guest
Pozdro jestescie najlepsi, wszyscy sie przygotowywali na akcje a teraz taki tekst. No cos mnie trafi..
 

DeletedUser7601

Guest
Zapomniałam dodać, że nie będzie możliwe rozpoczęcie kolonizacji na 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy. Dotyczy to tylko światów ze starym systemem podboju (bez buntu).

Już jest zmienione że na wszystkich światach (i na buncie ) no pięknie a taki plan był :(:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Bez przesady, za sprawy przerw odpowiadaja programisci, jesli oni nie poinformuja Admina polskiego teamu to on nie poinformuje nas... jesli chcecie wieszac psy, to juz na nich raczej. Ogolnie jestem sceptycznie nastawiony do niektorych ludzi z tego teamu (co widac po moich paru postach :p), ale badzmy obiektywni, ten brak informacji, dezinformacja a teraz juz wreszcie informacja, to raczej nie wina tym razem polskiego oddzialu obslugi.

EDIT: Zeby juz byla pelna informacja - mi tez jutro o 9 rano sie cofnie kolon ktory idzie 25 godzin w 1 strone i takze mnie to wkurza... ale nie obwiniajmy ludzi ktorzy nie sa za to winni...
 

DeletedUser4923

Guest
powiem tak to jakieś wielkie kpiny sobie z nas robicie, podanie takiej informacji po godzinie 20 to taka wtopa organizatorów gry że hej, to po co my od kilkunastu godzin siedzimy na kompach i atakujemy przed bonusem czyli 22:00 aby nam się teraz ataki odbiły i wróciły do domu,Kilkadziesiąt nie to w skali wszystkich światów kilkaset osób tylko sobie czas zmarnowało na daremnie siedząc przy kompie.Wstydzcie się tak puznej decyzji bo po prostu z nas sobie jaja świąteczne zrobiliście
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ale niektórzy za tę grę płącą - a tutaj takie ładne pomyłki

rozumiem na normalnych swiatach - ale np beta ma 2x większą predkośc a inne nawet 4x

i tam te 24h ograniczenie - o którym zapomniano nam powiedziec strasznie wkurza :mad:
 

DeletedUser

Guest
Zapomniałam dodać, że nie będzie możliwe rozpoczęcie kolonizacji na 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy. Dotyczy to tylko światów ze starym systemem podboju (bez buntu).

Już jest zmienione że na wszystkich światach (i na buncie ) no pięknie a taki plan był :(:rolleyes:

Dokładnie - też się w kilku ustawialiśmy na dzisiaj i jutro aby przed przerwą cos jeszcze poprzejmować a tu niespodzianka - nie powiem że się nie wkurzyłem bo się wkurzyłem, jak "zapomnę" KP wykupić to nikt mi nie chce przedłużyć zapomnienia echhhhhhhh faktycznie ŻENADA, zapewne oznacza to również że przed Nowym Rokiem też tak będzie?? A po przerwie też takie niespodzianki będą ?/ Może niech ktoś napisze od kiedy nie można przejmować i od kiedy można przejmować .......
 

DeletedUser

Guest
To jak nie wiedzą to nic nie wysyłają dezinformacji ....
Robin napisał że można wbić kolonem nawet o 17:59:59 dnia 24 grudnia .
No to ludzie, wybaczcie ...
A post Aphrodite - "Zapomniałam" ...
 

DeletedUser4923

Guest
ja sobie specjalnie na czas dzisiejszych ataków ,wykupiłem dowódcę aby piechota była silniejsza, ciekawe kto mi odda zmarnowane złoto za tą pomyłkę, to są moje ciężko zarobione pieniądze a tu dosłownie sobie lecą w H..a!!!!!
 

DeletedUser

Guest
To jak nie wiedzą to nic nie wysyłają dezinformacji ....
Robin napisał że można wbić kolonem nawet o 17:59:59 dnia 24 grudnia .
No to ludzie, wybaczcie ...
A post Aphrodite - "Zapomniałam" ...
Ale taka była wczesniej zasada w plemionach - jak przerwa była od 18-00 to mozna było wchodzić grubaskami o 17-59 i było ok. Wystarczyło napisac że przerwa jest od 13.12 od godz. 18-00 i nie kombinować z jeszcze tymi 24 godzinami - bo przepraszam
CZEMU TO MIAŁO NIBY SŁUŻYĆ - ja logiki tutaj żadnej nie widzę, jak przerwa to przerwa, termin był dobry, można było nawet dac wcześniej od np 12 i nic by się nie stało.
 

DeletedUser

Guest
Przerwa Świąteczna

Dopiero niedawno znalazła się informacja o tym że nie można zacząć oblężenia 24 godziny przed przerwą świąteczną toć to jakieś jaja są... ode mnie z sojuszu leci przynajmniej 4-5 kolonów.
Tyle wojska przebijały się od rano przez zastępy oddziałów tylko po to żeby usłyszeć że kolon przyjechał sobie na odwiedziny.
Tak się nie robi.
Jakieś przeprosiny się należą??
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem ze mozna sie pomylic z dnia na dzien, i nie podac info bo kazdemu sie zdaza. Ale post o przerwie był 15.12 wiec jest 8 dni na poprawke, a niektorzy okupuja juz 2 dni temat z dokladna informacja co i kiedy z ta przerwa, ale zaden z adminow nie raczyl sie wypowiedziec. Jesli 8 dni to malo aby napisac ze przerwa wchodzi 23.12 o 18;00 (bo co mi z tego ze moge atakowac skoro nie wysle kolona), to ja nie chce wiedziec co to bedzie z ta wersią 2.0
 

DeletedUser

Guest
I tak im nic nie zrobicie... Oni wiedzą zawsze lepiej a wpadek mają mnóstwo tak jak np. ta;] "Zapomniałam" to chyba reszta teamu powinna pamiętać skoro robin tak napisał... Po prostu szkoda słów do naszej kochanej administracji, a wynagrodzić i tak Wam tego nie wynagrodzą chyba, że prezentami 100 kamienia...
 

DeletedUser

Guest
jedynie skwitować to mogę ironicznym uśmiechem...
Powstrzymuje się od wiązki wulgarnych słów bo zaraz dostał bym bana ale to zwykłe(...) gryzę się w język....
 

DeletedUser

Guest
nie no,to są jakieś kpiny,żart na sali,poprostu zemsta bogów i cholera wie czego jeszcze....
Jak dla mnie informacja

Początek przerwy świątecznej: 24.12.2010 o 18:00
koniec przerwy: 26.12.2010 o 23:00



Jest dość sugestywna. A jaki dzisiaj mamy dzień?JAKĄ GODZINĘ!?!
 

DeletedUser7601

Guest
Luz :) No a nerwy sa bo extra sie przygowowalo na tą przerwe by coś przejąc i w wolnym czasie rozbudować a tu taki bubel
 

DeletedUser

Guest
k5cln25adtnue7dp6osqatc37n2jj10u.png

niestety nie można kolonizować jeśli się nie zdąży przed przerwa świąteczną
 

DeletedUser

Guest
Zawsze mnie dziwiły osoby które grają w mmorpg i potrafią kogoś zadźgać nożem za jakieś przewinienie.

Teraz sam z chęcią bym poprostu....osobę odpowiedzialną za TAKI błąd,niedopatrzenie czy cokolwiek.

Na światach z nowym systemem podboju kolony już od godziny 21 odbijały sie od portów.

DZIĘKUJEMY DROGA ADMINISTRACJO!!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie, skoro tutaj wszystko działa na czystą siłę mięśni :)


Czy będziemy musieli pisać ticketa (każdy w swym imieniu) o zdjęcie ochrony świątecznej, tak jak w przypadku banika? ;)
 

DeletedUser1360

Guest
Faktycznie, wielki bubel, prawdziwi gracze pro:D, płaczą ze nie mogli wykorzystać bezbronności obrońcy, aby przejąć ich miasta. To musieli być naprawdę trudni przeciwnicy. Jaka wielka strata pln, nie którzy nawet wykupili premium co za poświecenie finansowe. To musi być cios dla ich strategii i prawdziwe fairplay, nie ma co :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry