Przerwa świąteczna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Faktycznie, wielki bubel, prawdziwi gracze pro:D, płaczą ze nie mogli wykorzystać bezbronności obrońcy, aby przejąć ich miasta. To musieli być naprawdę trudni przeciwnicy. Jaka wielka strata pln, nie którzy nawet wykupili premium co za poświecenie finansowe. To musi być cios dla ich strategii i prawdziwe fairplay, nie ma co :D

Niewiem do kogo pijesz ale ja się nie uważam za jakiegoś super mocarza w tej grze jednak takowa informacja powinna się znaleźć odpowiednio wcześniej.
Dla jakiegokolwiek gracza czy to słabego czy też dobrego jeśli sobie zaplanował coś na dziś tylko zmarnował na to czas i to przez głupotę administracji.
 

DeletedUser

Guest
Bezbronności obrońcy mówisz...
obrońca mógł się bronić tak jak zawsze, więc nie wiem do czego pijesz.

Nas na jotce spotkała sytuacja, że ataki czyszczące wchodzą do wroga jak w masełko, wszyscy ucieszeni z przejęcia... a nagle kolon przybywa w czasie pokoju, mimo że do rozpoczęcia ochronki pozostało 18godzin.....

I tak, zakup premium, nawet za zakichanego SMS-a, to jest poświęcenie finansowe.
Swoją drogą zastanawiam się czy podczas gdy właczona jest przerwa świąteczna, kapitan i dowódca są zużywani jak zawsze? Czy też zostaną oni przedłużeni o ilośc czasu zabranego przez przerwę. Jeśli to pierwsze, to jest to piekne zdzieranie z pieniążków :)

Ale po dzisiejszym dniu już nic mnie nie zdziwi.
Brawo Aphrodite! :)
 

DeletedUser

Guest
Podejrzewam że to będzie czyste zdzieranie pieniędzy jak to pięknie ujełeś...
 

DeletedUser1360

Guest
Raczej przez swoja chytrość. Wypuszczenie kolona oznaczyłaby dla obrońcy porażkę. Inaczej byś pisał gdyby taka niespodzianka sięgnęła twojej osoby. Chesz łatwej gry zagraj sobie z PC. To jest gra online, jej celem jest zmierzyć się z innymi graczami, na równych warunkach. Zakupienie premium ? piszecie jak by to premium miało działać jeden dzień. Za zakupione pieniądze masz 2 razy więcej złota wiec o co płaczecie.
 

DeletedUser

Guest
Raczej przez swoja chytrość. Wypuszczenie kolona oznaczyłaby dla obrońcy porażkę. Inaczej byś pisał gdyby taka niespodzianka sięgnęła twojej osoby. Chesz łatwej gry zagraj sobie z PC. To jest gra online, jej celem jest zmierzyć się z innymi graczami, na równych warunkach.

Ty chyba jakiś nie tego jesteś?? nie było żadnej informacji to gracze nie są jasnowidzami żeby wiedzieć do której można atakować.
A w sapera to sobie kolego/koleżanko sam graj i wszechwiedzącego nie strugaj...
 

DeletedUser

Guest
Rozmowa z Tobą nie ma sensu, bo nie rozumiesz o co chodzi.

W skrócie:
w skutek fatalnego poinformowania graczy, obrońcy dostali ochronę przed przejęciami (podkreślam, PRZEJĘCIAMI. Ataki bez kolonów dalej można wysyłać, ciekawe dlaczego?) o 24 godziny wcześniej niż powinni. Jeśli ktoś jest tutaj poszkodowany, to tylko i wyłącznie agresorzy. Dlatego nie broń obrońców, bo dzisiaj mogą się cieszyć z wiosek, których już mieć nie powinni.
 

DeletedUser1360

Guest
Ty chyba jakiś nie tego jesteś?? nie było żadnej informacji to gracze nie są jasnowidzami żeby wiedzieć do której można atakować.
A w sapera to sobie kolego/koleżanko sam graj i wszechwiedzącego nie strugaj...

Jakie rozgoryczenie skoro na pieca znasz tylko sapera to ok. NIe4 moja rzecz że wydajesz ostatnie pieniądze z karty tel na opłacenie przewagi w grze i to tylko dlatego aby dopaść swojego wroga. A to że dostałeś 2 razy więcej złota za tego esa to już jest nie istotne. Chciałbyś mieć za grosze ful wypas. Obudź się witam w prawdziwym świecie
 

DeletedUser

Guest
Wiesz co nie będę z tobą gadał bo tylko jakieś zaślepki na oczach masz...
Sobie przeczytaj temat z prezentami na forum i zobacz czy tak się łaszczyłem na darmowe rzeczy więc zanim zaczniesz coś ględzić to się dowiedz czegoś o graczu.
 

DeletedUser1360

Guest
mi wisi jakim jesteś graczem ja w przeciwieństwie od twojej osoby widzę dwie strony medalu. Łatwo można wywnioskować jakim jesteś graczem po twoich postach.
 

DeletedUser

Guest
Wzajemnie przeczytaj sobie wypowiedz =Alexander The Great= bo on ma krótką zwięzłą i na temat odpowiedz do twoich debilnych wypowiedzi.
 

DeletedUser1360

Guest
masz rację będę czytał posty które popierają twoje zdanie natomiast ja mam przeciwne bądź bardziej obiektywne zdanie więc są one debilne.
Zważ tylko że nie odniosłem się nigdzie do zagrania Modów tej gry jeżeli chodzi o rzetelności informacji tylko pisze cały czas o próbie wykorzystania sytuacji, przez pseudo graczy pro.
 

DeletedUser

Guest
a jeszcze prościej:

Możliwość przejmowania,tj wprowadzania kolonów do wioch na nowym systemie podboju powinna być do 24 grudnia,do godziny 17:59:59.

A jak pokazuje praktyka, możliwość ta zakończyła sie dzisiaj wraz z wybiciem godziny 18:00.

Dziękuje pozdrawiam, nie ma takiego grania....
 

DeletedUser1360

Guest
a jeszcze prościej:

Możliwość przejmowania,tj wprowadzania kolonów do wioch na nowym systemie podboju powinna być do 24 grudnia,do godziny 17:59:59.

A jak pokazuje praktyka, możliwość ta zakończyła sie dzisiaj wraz z wybiciem godziny 18:00.

Dziękuje pozdrawiam, nie ma takiego grania....

Przypuśćmy ja wprowadzam takiego kolna do twojego miasta o tej godzinie mam do ciebie 1,5 h kolonem. Pewnie maił byś pozytywne wrażenie i twoje posty były by na poziomie na forum po takim zagraniu przez konkurenta, wroga czy kogoś podobnego
 

DeletedUser

Guest
próbujesz szukać wszędzie cwaniaków ale jedno jest pewne jest błąd za który płacą agresorzy i nie wciskaj swoich bajek o nobach i innych potworach.
Skoro jesteś takim dobrym graczem to powinieneś wiedzieć że albo ty atakujesz albo atakują ciebie.
I proponuje skończyć tą rozmowę bo naprawdę mądrego nic nie mówisz.
Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
no i co z tego? Człowieku Ty czegoś tutaj nie rozumiesz. To jest gra strategiczna,ludzie sobie układają plany pod ogłoszenia administracji. Często gęsto jest tak,że ludzie czekają na ostatnią chwilę aby wprowadzić kolona przed bonusem,przerwą czy innym takim. To jest całkiem normalne w zgranych sojuszach. Ja naprzykład nic takiego nie planowałem,ale chciałem jutro rano dwa miasta przejąć,tj już wbić z kolonem,bo zrobiłem podburzanie,i co? I nie mogę,bo ktoś "zapomniał".
To jest poprostu śmieszne...
 

DeletedUser5991

Guest
Tak naprawde to widać administracja sobie z nas ucieche robi na świeta ,jakoś od razu nie podała dokładnie jak ma wyglądac przerwa świateczna .Bez obrazania tych co to wymyslili mam nadzieje że jak następnym razem coś wymyśla to choć bedzie miało sens i bedzie informacja w odpowiednim czasie.a nie specjalnie opóżniac przepływ informacji tak by na raty ogłaszać zasady przerwy światecznej .no ale to ktoś wyzej pomysłodawcami i opużnieniem sie powinien zajaść oczywiscie admini nie podadza do kogo zglosic to by poniusł ktoś odpowiedzialny za to kare za to opóznienie przekazania warunków przerwy światecznej .to jak w polityce reka ręke myje i żaden nie jest odpowiedzialny .ciekawe ze jak prezenty świateczne ,czy inne sprawy to potrafia słac z administracji gry massy a warunków przerwy światecznej nie potrafią .lubią widać po utrudniać .oficjalnie świeta sa jutro wiec nie widze zasady by blokować do przerwy swiatecznej ktorej godziny podano innym gre.pewnie nawet gdy ktoś właczy urlop to mu go nie odlicza przez przerwe świąteczna.
Dla mnie to kpina z graczy i bubel totalny,brak myślenia twórców ograniczen przed sama przerwa świąteczna ale widać moze dla tego że oni już świętuja
życze wiec wesołych świąt administracji i mam nadzieje że po świetach będą w lepszej kondycji myślowej niż przed świętami
 

DeletedUser1360

Guest
próbujesz szukać wszędzie cwaniaków ale jedno jest pewne jest błąd za który płacą agresorzy i nie wciskaj swoich bajek o nobach i innych potworach.
Skoro jesteś takim dobrym graczem to powinieneś wiedzieć że albo ty atakujesz albo atakują ciebie.
I proponuje skończyć tą rozmowę bo naprawdę mądrego nic nie mówisz.
Pozdrawiam.

Masz racje moje posty są przepełnione głupotą i mące nimi ludziom w głowie, natomiast twoje są pełne mądrości i niosą w sobie niesamowite przesłanie.
Pewnie też będę miał satysfakcje posłania kolona do innego gracza w takim czasie aby po jego wpłynięciu on nie mógł się obronić, bądź miał ograniczone możliwości obrony. Z drugiej strony z pewnością by taka sytuacja nie nastąpiła w końcu wszyscy siedzieli by do ostatniej chwili 24 .12 aby rozwalić kolona. A zapomniałem dodać że niektóre akcje zapewne były by złożone gdzie brał by udział nie jeden sojuszy :D

no i co z tego? Człowieku Ty czegoś tutaj nie rozumiesz. To jest gra strategiczna,ludzie sobie układają plany pod ogłoszenia administracji. Często gęsto jest tak,że ludzie czekają na ostatnią chwilę aby wprowadzić kolona przed bonusem,przerwą czy innym takim. To jest całkiem normalne w zgranych sojuszach. Ja naprzykład nic takiego nie planowałem,ale chciałem jutro rano dwa miasta przejąć,tj już wbić z kolonem,bo zrobiłem podburzanie,i co? I nie mogę,bo ktoś "zapomniał".
To jest poprostu śmieszne...
Ja to doskonale rozumiem, chciałem pokazać tylko inny punkt widzenia, poprostu rozbawiła mnie fala rozgoryczenia taką sytuacją. W końcu to jest forum więc mogę się tym chyba podzielić.

Na tomiast ja mam frajde z atakowania przeciwnika gdy ma szanse obrony, a nie zarzynania go bo tak jest łatwiej. Każdy bawi się jak umie i jak lubi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pewnie też będę miał satysfakcje posłania kolona do innego gracza w takim czasie aby po jego wpłynięciu on nie mógł się obronić, bądź miał ograniczone możliwości obrony.

czy ty w ogóle wiesz o czym wy tu piszecie ????

kto powiedział że atakowany nie może sie bronić ..... skończ już zaśmiecać ten temat swoimi postami ... niektóry tu chcą sie pożalić, wyładować frustracje lub kij wie co
 

DeletedUser

Guest
Skandal

To co się dziś wydarzyło skłania mnie do uzyskania od adminów odpowiedzi na 2 pytania...

1) Czy sobie zdają sprawę, że ludzie płacą za tą grę i tego typu zagrania to zwyczajne manipulowanie serwerem?
2) Czy szanowni admini robią z graczy durni?

INFORMOWANIE O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI PO CZASIE WYDARZENIA JEST KARYGODNE I GODNE POŻAŁOWANIA
CZUJĘ SIĘ ROZŻALONA I PEŁNA OBAW CO BĘDZIE DALEJ Z TYM SERWEREM SKORO ADMINISTRATORZY NIE RADZĄ SOBIE W TAK BŁAHYCH SPRAWACH:eek:

Jeśli admini to zignorują to niech się rozejrzą po kilku grach dostępnych na rynku tego typu...jak gracze cierpliwość tracą ...to gra traci graczy...istnieje wiele opustoszałych światów już teraz czy grepolis padnie też ofiarą takiej akcji? czas pokaże wszystko zależy od WAS.

ACHA i jeszcze 3) ciekawi mnie jak administracja naprawi ten błąd....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry