Przerwa świąteczna

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser55
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1360

Guest
czy ty w ogóle wiesz o czym wy tu piszecie ????

kto powiedział że atakowany nie może sie bronić ..... skończ już zaśmiecać ten temat swoimi postami ... niektóry tu chcą sie pożalić, wyładować frustracje lub kij wie co

Dobre:D, żal się jak chcesz ja ci nie zabraniam nawet nie mam takiej mocy. Nie rozumiem po co czytasz w ogóle moje posty
 

DeletedUser

Guest
Swoją drogą zastanawiam się czy podczas gdy właczona jest przerwa świąteczna, kapitan i dowódca są zużywani jak zawsze? Czy też zostaną oni przedłużeni o ilośc czasu zabranego przez przerwę. Jeśli to pierwsze, to jest to piekne zdzieranie z pieniążków :)

Również chciałbym się dowiedzieć jak to będzie rozwiązane.
 

DeletedUser

Guest
Dobre:D, żal się jak chcesz ja ci nie zabraniam nawet nie mam takiej mocy. Nie rozumiem po co czytasz w ogóle moje posty

no może nie chodzilo tu do końca o mnie po świętach też coś można przejąć ... tylko jak już kolony na bunt nie wchodzą to i mogliby całkiem ataki znieść by człowiek w spokoju sobie siadł i erbatki sie napił

a twoje posty rzucają sie w oczy ..... zresztą nie tylko mi .......
 

DeletedUser

Guest
Przerwa świąteczna została po to określona żeby w tym czasie się nie klepać, specjalnie się dopasowałem z kolonem po to żeby kolonizacja zakończyła się przed przerwą. Kolonizacja nie jest zabroniona więc nie jestem pseudo pro wykorzystującym słabych i bezbronnych graczy. Obrońcy dostali nagle niespodziewanie ochronę więc jest to nie fair.

EDIT:
Czekamy jak to rozwiążą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Tak to jest zdecydowanie nie fair. nam też akcja przez to nie wypaliła i zaznaczam, że nie atakowaliśmy słabego gracza tylko dobrego.
 

DeletedUser

Guest
teraz to juz mozemy tylko marudzic

I MIEC NADZIEJĘ ŻE NA SYLWESTRA - wreszcie - BEDZIE WSZYSTKO W PORZĄDKU
 

DeletedUser

Guest
O takich sprawach powinno od razu się pisać.. a nie kilka godzin przed, ktoś przygotowywał się do jakiejś akcji, wyczyścił wiochę itd. i zonk. :D

Ps. Piękny prezent świąteczny... ! gratulacje. Pozostaje Wam jedynie odetchnąć, odpocząć itp. i po przerwach dalej atakować/bronić się. ;)

Ps2. Niepotrzebnie wstawałem o 3 nad ranem by wysłać ataki... :p

Na koniec życzę Wszystkich graczom Grepolis - Udanych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Pozdrawiam
 

DeletedUser7016

Guest
O takich sprawach powinno od razu się pisać.. a nie kilka godzin przed, ktoś przygotowywał się do jakiejś akcji, wyczyścił wiochę itd. i zonk. :D

Ps. Piękny prezent świąteczny... ! gratulacje. Pozostaje Wam jedynie odetchnąć, odpocząć itp. i po przerwach dalej atakować/bronić się. ;)

Ps2. Niepotrzebnie wstawałem o 3 nad ranem by wysłać ataki... :p

Na koniec życzę Wszystkich graczom Grepolis - Udanych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

Pozdrawiam

No ja dokładnie to samo zrobilem, patrzę, a ta m atak odbity. Marry xmas -.-
 

DeletedUser

Guest
Jestem tylko ciekaw czy jakis admin wgl wchodzi w ten temat, bo nie widzie jakiegos wytłumaczenia, przeprosin.
 

DeletedUser5716

Guest
Ludzie, To Tylko gra. Rozumiem że może komuś to popsuło plany co do podbicia wirtualnej wioski. Ale są święta... I większość was powinna choć na te kilka dni odpocząć od komputera.... Widzicie ile to nerwów zżera ? :D
A przecież nie o to chodzi.

Tak przy okazji, Wesołych świąt ;D
 

DeletedUser

Guest
Ludzie, To Tylko gra. Rozumiem że może komuś to popsuło plany co do podbicia wirtualnej wioski. Ale są święta... I większość was powinna choć na te kilka dni odpocząć od komputera.... Widzicie ile to nerwów zżera ? :D
A przecież nie o to chodzi.

Tak przy okazji, Wesołych świąt ;D


No tak - to tylko gra. Ale gdyby uwzględnili to wcześniej - nie byłoby w ogóle zamieszania.

;)
 

DeletedUser

Guest
prezent dzis to dwa dni zarzadcy, ale i tka nie zrekompensuje to tego zamieszania ;/
 

DeletedUser

Guest
Wysłałem kolona na opuszczone miasto i tego miasta nie podbiłem przez przerwę. To jest kuriozalne, bo po pierwsze miasto jest opuszczone, a po drugie- atak wysłałem wczoraj :p
 

DeletedUser

Guest
Wysłałem kolona na opuszczone miasto i tego miasta nie podbiłem przez przerwę. To jest kuriozalne, bo po pierwsze miasto jest opuszczone, a po drugie- atak wysłałem wczoraj :p

w ogloszeniach jest napisane
Zapomniałam dodać, że nie będzie możliwe rozpoczęcie kolonizacji na 24 godziny przed rozpoczęciem przerwy.

a dlaczego tak jest
wydaje mi sie ze dlatego iz czesc graczy wyjezdza z rodzina gdzies na swieta a nie spedza ich przed kompem
jakby nie bylo dobry pomysl
 

DeletedUser806

Guest
Ja nie dostałem,tych 2 dni zarządcy gram na jocie Kpina??

Wczoraj chciałem kolonem przejąć miasto przed rozpoczęciem przerwy czyli dzisiaj przed 18,kolon sobie płynął i się odbił,dni się wam pomyliły,rozumiem przerwę,ale 23 grudnia nie ma nawet wigilii.

A zarządcy niestety nie dostałem,szkoda.
 

DeletedUser

Guest
Ja nie dostałem,tych 2 dni zarządcy gram na jocie Kpina??

Wczoraj chciałem kolonem przejąć miasto przed rozpoczęciem przerwy czyli dzisiaj przed 18,kolon sobie płynął i się odbił,dni się wam pomyliły,rozumiem przerwę,ale 23 grudnia nie ma nawet wigilii.

A zarządcy niestety nie dostałem,szkoda.

bo trzeba otworzyć prezent z dziś i go przyjąć żeby mieć zarządce
 

DeletedUser

Guest
Nie odrazajcie Adminów bez zastanowienia

ja takze chciałem wiedziec jak to dokładnie bedzie wyglądać ( przerwa swiateczna) i nie uzyskałem odpowiedzi, ale rozumiem , ze ONI sami nie wiedzieli i stad te "niedomówienia".
Zostali źle poinformowani i szczerze to przypuszczam , że tam wewnetrznie jest mała wojna - miedzy Adminami i technikami hehe . Technik sknoci Admin zbiera za niego od nas ciegi .

dajcie i im spedzić miłe swięta
 
Status
Zamknięty.
Do góry