Przesyłanie surowców pomiędzy własnymi miastami

Czy dodać ułatwienie handlu pomiędzy własnymi miastami

  • Tak

    Głosy: 105 95,5%
  • Nie

    Głosy: 3 2,7%
  • Wyobrażam to sobie inaczej

    Głosy: 2 1,8%

  • W sumie głosujących
    110
Status
Zamknięty.

Robin65

Zespół Grepolis
Wraz z rozrostem naszych imperiów rośnie również konieczność przesyłania surowców pomiędzy własnymi miastami. Niestety nie odkryłem innej możliwości skierowania surowców do konkretnego miasta niż odnalezienie go na mapie (jeśli się mylę to proszę mnie sprowadzić do parteru). Moja propozycja jest taka aby do targowiska dołączyć opcję "wyślij do własnego miasta", gdzie po kliknięciu ukazywałaby się lista własnych miast i po wyborze któregoś pozostało by nam tylko podać ilość i rodzaj surowców i zatwierdzić wysyłkę.
 
Ostatnia edycja:

Robin65

Zespół Grepolis
Znalazłem dwie propozycje usprawnienia targowiska ale żadna nie dotyczy listy własnych miast.
 

Robin65

Zespół Grepolis
:) też znalazłem ten temat ale w nim chodzi :
o to żeby jednym kliknięciem można było wkleić w pole tekstowe maksymalną wartość posiadanego surowca - tak żeby nie wklepywać z klawiry.
 

DeletedUser

Guest
rzeczywiście... więc twój pomysł na pewno się przyda przy dużej ilości miast (wiem bo dziś handlowałem 9 swoimi miastami na .de:D)
 

DeletedUser

Guest
hmnnnn

Zgadzam sie calkowicie ..tylko ze tyle tutaj gadania a jeszcze slabo widze zeby tu ktos dzialal ..super pomysly sa teoria a kiedy nastapi praktyka:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
to dobry pomysł, podobnie jak ten wspomniany z maksymalna wysyłka. Jestem za.
 

DeletedUser

Guest
Również jestem za, zwłaszcza że mapa zwykle długo mi się ładuje ==

To chyba pierwszy pomysł na forum, który tak mi się podoba :] Nice job!
 

DeletedUser

Guest
sam chciałem zakładać taki temat.Oczywiście jestem na tak,bo jak by nie było,to zawsze trzeba się naklikać aby wysłać do swojego miasta jakieś surowce....porażka z tym.
 

DeletedUser946

Guest
jako gracz z największą ilością miast w tej grze jestem zdecydowanie na tak! powyżej 15 miast naprawdę trudno to ogarnąć, powyżej 20 to bez wykupionego zarządcy chyba bym zwariował ;)
 

Robin65

Zespół Grepolis
W sumie podobnie jest z przesyłaniem wojsk pomiędzy własnymi miastami też trzeba zasuwać po mapie.
 

DeletedUser

Guest
Jestem za, ale jak pomysł przejdzie to bedzie na pewno z premium :(
 

DeletedUser

Guest
jakos nie widze szans żeby to weszło w życie bo ludzie przestaliby kupować premium a tam z tym wysyłaniem jest troche łatwiej.
Ja to robie tak, że otwieram mapke, klikam na swoje miasto nastepnie na swojego nicka, pojawia mi sie lista miast i klikam na krzyżyk obok swojego miasta do którego chce wysłać. Tyle lepiej że nie musze przesuwać po wolno ładujacej sie mapie.
 

DeletedUser

Guest
najlepszy pomysł jaki powstał... już pora odejść od tego szukania miast na mapie
 

DeletedUser946

Guest
jakos nie widze szans żeby to weszło w życie bo ludzie przestaliby kupować premium a tam z tym wysyłaniem jest troche łatwiej
no to wprowadzić jako opcję premium, bo to co jest obecnie przy zarządcy jest dobre jak ma się 10 miast a nie 30...
 

DeletedUser

Guest
no to wprowadzić jako opcję premium, bo to co jest obecnie przy zarządcy jest dobre jak ma się 10 miast a nie 30...

opcja powinna być dostępna bez premium, ale wątpię w taką możliwość.

Sądzę, że pomysł będzie wykorzystany, ale niestety tylko w Premium :(
 

Robin65

Zespół Grepolis
pewnie że lepiej bez premium bo już ono ma dość dużo bonusów a co jakiś czas człowieka po prostu nie stać na nie, a śmiganie po mapie do przyjemnych nie należy
 
Status
Zamknięty.
Do góry